Górka, jej mama i Buras są kotami wolno żyjącymi. Buras nie jest już najmłodszy, nie słyszy już za dobrze i nie widzi na jedno oko. Górka ponad rok temu została wreszcie złapana na zabieg sterylizacji i okazało się, że ma bardzo zaawansowane ropomacicze. Na szczęście udało się ja uratować, choć jej stan był bardzo poważny. 

Życie więc ich nie rozpieszcza, a jakby tego było mało teren, na którym od zawsze miały swój azyl dwa lata temu został zrównany z ziemią – trwa na nim budowa… Koty mieszkały tam od lat i ich świat został wywrócony do góry nogami… Na szczęście udało nam się stworzyć im nowy „dom” na sąsiedniej działce, gdzie również bytują. 

Zimą koty chętnie korzystały z nowych domków, ale wiosną postanowiły powrócić na teren budowy, gdzie zostały jeszcze resztki zieleni w których skutecznie się ukrywają. Nie zmusimy ich siłą do zmiany miejsca. Widocznie nadal czują się tam w miarę bezpiecznie, choć hałas donoszący się z placu budowy często każe im na kilka godzin opuszczać swój azyl. Czekają natomiast zawsze rano na śniadanie, choć tylko Buras jest na tyle odważny żeby podejść dość blisko. Dzięki temu udało nam się podać mu na kark preparaty na pchły, kleszcze i pasożyty wewnętrzne. Dziewczyny niestety są bardzo nieufne i w tej kwestii muszą sobie radzić same :-( Ale staramy się aby miały chociaż dobre jedzenie odpowiednie do ich zapotrzebowania energetycznego. Jeśli chcielibyście nam pomoc w opiece nad nimi będziemy bardzo wdzięczni.


Wpłaty - 4

ALICJA MULLER - awatar
20
ALICJA MULLER
Anonimowy Darczyńca - awatar
260
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij