Zbiórka Nowa gra planszowa - miniaturka zdjęcia

Nowa gra planszowa

Zbiórka Nowa gra planszowa - zdjęcie główne

Nowa gra planszowa

0 zł z 512 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kacper Borkowski - awatar

Kacper Borkowski

Organizator zbiórki

Jestem Kacper i z zamiłowaniem zajmuję się grafiką komputerową i grami planszowymi. Gram, testuję, poprawiam produkcje przyjaciół. Teraz nadszedł czas na moją własną grę planszową! 


Przyjaciele! 

Mamy już prawie wszystko. Jest fabuła, mechanika Gry, zasady, szata graficzna, gotowe projekty żetonów, a nawet wybrane już są pionki, które kupimy!

No właśnie. Żeby to wszystko kupić, potrzeba tych kilku stówek. Jak już będą, to jedno moje 'klik' i (oby) niecałe trzy miesiące później nasza Gra planszowa wędruje na półki sklepowe - moje marzenie zostanie spełnione.

Teraz potrzeba tylko Waszych kilku 'klików'. 

Cała kwota zostanie przeznaczona na produkcję dwóch prototypów Gry. Przez kilka następnych dni będą one przechodzić ostatnie testy, aby Gra, którą przedstawię Wydawnictwu, była dopięta na ostatni guzik.

Wszystko zależy od Was!

Garść konkretów: Jest to Gra strategiczna o tematyce związanej z wulkanem, której mechanika oparta jest na planszy heksagonalnej, tworzonej przez graczy. Liczy się Twoja szybkość, intelekt i serce - bo to od Twojego serca zależy, czy grasz sam przeciw wszystkim, czy razem ze wszystkimi przeciwko wulkanowi - przeciwko erupcji Etny. 


Kosztorys (za jeden egzemplarz gry):

Hexy: 148 zł

Pionki i znaczniki: 25 zł

Opakowanie i promocja: 52 zł

Opłaty spedycyjne (przesyłki): 31 zł

SUMA: 256 zł / 1 szt. gry planszowej

Oczywiście jest to edycja testowa, a do prawdziwej produkcji wyślę dopiero ostatecznie ostateczną wersję - po ostatnich testach. Zrobię wtedy drugą zbiórkę na stworzenie matrycy i produkcję nowych egzemplarzy Gry w polskiej fabryce gier planszowych. 


P.S.

Cały czas piszę "Gra", bo jedyne, czego nam brakuje, to tytuł. Znacie trochę fabuły, a więc... 

Macie jakiś pomysł? 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 512 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kacper Borkowski - awatar

Kacper Borkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij