Zbiórka Mała Bibi w chorobie - zdjęcie główne

Mała Bibi w chorobie

3 475 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Szymczak - awatar

Dawid Szymczak

Organizator zbiórki

10.10.2021. Kotek daje nam dopiero teraz popalić, szaleje bardziej niż przed wykryciem choroby i cały czas chce się bawić. Wraz ze wzrostem jej aktywności rośnie też jej apetyt i mała Bibi przestaje już być taka malutka, a zaczyna być okrąglutka.

22.09.2021. Bibi ma się świetnie, od kilku dni bierze suplementy na uodpornienie i zachowuje się całkiem jak zdrowy kotek. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wpłacili lub udostępnili zbiórkę, ponieważ to dzięki wam Bibi jest dalej razem z nami i tak samo od was zależy czy z nami zostanie bo to jeszcze nie koniec walki.

Malutka Bibi została adoptowana z fundacji "Azylu dla kotów-Grotniki" przez naszą rodzinę kiedy miała około 5-6tygodni. Przez półtora miesiąca Bibi cieszyła się życiem jak każdy zdrowy mały kotek: dużo rozrabiała z jej siostrzyczką Miecią, poznawała i cieszyła się nowym środowiskiem. Obdarzyliśmy ją ogromną ilością miłości i ciepła, jest po prostu częścią naszej rodziny. Od dwóch dni Bibi ewidentnie gorzej się czuła, nie chciała jeść ani pić, a przez większość dnia była osłabiona i mniej ruchliwa. Okazało się, że nasza kochana Bibi choruje na bardzo ciężką chorobę . Podtrzymanie Bibi życia jest bardzo drogie i bez was sobie nie poradzimy. Wizyty u weterynarza to dla nas kolejny koszt . Każda złotówka będzie dla nas na wagę złota. Bardzo prosimy o pomoc, ponieważ nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej, słodkiej i kochanej Bibi. Dziękujemy za wszelką pomoc i prosimy o udostępnianie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamil meydey - awatar

  Kamil meydey

  19.09.21
  19.09.21

  Niech zdrowieje

 • Ola koci - awatar

  Ola koci

  17.09.21
  17.09.21

  Oby udało się uratować kotka!🥺

3 475 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Szymczak - awatar

Dawid Szymczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

JuDo - awatar
JuDo
175
Natalia Czekierda - awatar
Natalia Czekierda
200
JuDo - awatar
JuDo
180
Agnieszka Zarek - awatar
Agnieszka Zarek
20
JuDo - awatar
JuDo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Krzemińska - awatar
Monika Krzemińska
10
Iwona Kwiatkowska - awatar
Iwona Kwiatkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij