Zbiórka Operacja dla Gremlinka! - miniaturka zdjęcia

Operacja dla Gremlinka!

Operacja dla Gremlinka!

2 005 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 
Tereska Olesek - awatar

Tereska Olesek

Organizator zbiórki

Cześć! 

Nazywam się Teresa. Pochodzę z małej wioski, niedaleko Zakopanego. Stwarzam tą zbiórkę dla naszego Gremlina na operację. 

Ponad 2 tygodnie temu został potrącony. Od razu został zawieziony do weterynarza. Od niego skierowany do następnego, żeby zrobić zdjęcie. Pierwszy werdykt weterynarza po otrzymaniu zdjęcia, to złamany kręgosłup, paraliż i konieczność uspania zwierzaka.  

Gremlin jest z nami od 8 lat, jest jak 10 - ty członek naszej 9 - osobowej rodziny. Dlatego postanowiliśmy dać mu szansę, poczekać kilka dni, ponieważ wiemy, że jest to bardzo silny pies. W kolejnych dniach zaczął lekko machać ogonem i ruszać nóżkami. Szybko więc udaliśmy się do innego weterynarza. Okazało się, że kręgosłup może nie być wcale złamany. Zostaliśmy wysłani na tomograf do Gliwic. Z wynikami znowu udaliśmy się do ostatniego weterynarza, który stwierdził konieczność operacji stabilizacji stawów Th11/Th12.  

Dodatkowo chcę wspomnieć, że Gremlin jest bardzo ruchliwym i energicznym zwierzakiem. Drugiego takiego nie ma. Bardzo dużo rozumie, lubi jeździć z nami w samochodzie, uwielbia spać z wszystkimi, bawić się, odprowadza nas zawsze na przystanek, za każdym razem każdego z nas bardzo entuzjastycznie wita, kiedy skądś wracamy. 

Niestety ten wypadek sprawił, że przez pierwsze kilka dni leżał bardzo smutny, nie chciał się w ogóle podnieść, jeść, pić. Już nawet myśleliśmy o uspaniu, ponieważ widać było, że cierpi. Miał ciągle smutne oczy, chciał wyjść z domu, "patrolować", ale organizm mu na to nie pozwalał. Jednak nagle zaczął wracać dawny Gremlin. Teraz widać w nim chęć walki, życia. Ciągle chce wychodzić z domu, chociaż mu na to nie pozwalamy (weterynarz zabronił ruchu), uśmiecha się, macha ogonem, je, pije. Jest jak dawny Gremlin, tylko niestety z nogami nie w pełni sprawnymi. Ale widać, że się stara na nich stawać, idzie mu lepiej. 

Jeżeli jednak nie przejdzie operacji to w pewnym momencie dojdzie do paraliżu. Lekarz powiedział, że mimo, że on tego nie okazuje, to ciągle czuje ból i jeżeli nie przejdzie operacji jak najszybciej to nie wyzdrowieje już w ogóle i pozostanie nam uspanie naszego przyjaciela.

Kwota, którą zbieram to 2000 zł, ponieważ jest to część sumy, której potrzeujemy na operację. Dodatkowo, potem będzie potrzebna rehabilitacja przez około 8 tygodnii, lekarstwa i wizyty u lekarza. Ponadto te kilka wizyt u różnych weterynarzy, zdjecia, tomograf w Gliwicach trochę nas już kosztowały. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego Gremlinka. Będę bardzo wdzięczna, jeżeli uda nam się uzbierać powyższą kwotę. Z góry bardzo wszystkim serdecznie dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katharina Vlasak - awatar

  Katharina Vlasak

  04.07.19
  04.07.19

  Zdrowiej Kochanie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.19
  29.06.19

  Gremlinka NIE WOLNO USYPIAĆ ! On da radę ! Będzie biegać ! Pozdrawiam !

 • Malgorzata Rabska - awatar

  Malgorzata Rabska

  28.06.19
  28.06.19

  Gremlin walczysz psiaku <3 powodzenia !!!https://pomagam.pl/gremlin/dziekujemy/#

2 005 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 
Tereska Olesek - awatar

Tereska Olesek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Katharina Vlasak - awatar
Katharina Vlasak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Pandyra Karpierz - awatar
Elżbieta Pandyra Karpierz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Pyś - awatar
Aleksandra Pyś
20
Zbyszek - awatar
Zbyszek
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij