Zbiórka GROSZEK psiak po ciężkim wypadku - zdjęcie główne

GROSZEK psiak po ciężkim wypadku

3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Groszek jest ofiarą wypadku samochodowego. Potrąciło go pędzące auto, a psiak ledwo uszedł z życiem :( Ma złamaną kość kulszową prawą, pękniętą miednicę, uszkodzenie kręgosłupa przy ogonie, oraz z panewki wypadła główka kości udowej.


Psiak miał duże szczęście, bo zauważyła go Pani, która udzieliła mu pomocy zanosząc do przychodni weterynaryjnej. Groszek trafił pod opiekę Fundacji Znajdki i został przewieziony do lecznicy na Gagarina, gdzie w najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia.

Psiak ma problem z oddawaniem moczu i kału, nie ma apetytu. Nie staje na tylne łapy. W dniu jutrzejszym zostanie wykonane USG oraz powtórnie zbadana krew. Groszek prosi o wsparcie w leczeniu, bez waszej pomocy nie damy rady go uratować :(Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  25.06.17
  25.06.17

  Dziś w Przytulisku mieliśmy wyjątkowego gościa :) Był nim Groszek, który jeszcze w lutym walczył o życie w lecznicy. Stan psiaka poprawiał się i nagle pogarszał, nie wiedzieliśmy też czy będzie kiedykolwiek chodził... jednak Groszek miał ogromną wolę życia i z dnia na dzień robił coraz większe postępy i zaczął stawiać pierwsze kroki :) Dziś Groszek już bez problemu chodzi i biega :) Na szczęście nie była konieczna amputacja ogonka. Ten psiak jest dowodem na to, że warto pomagać :) Ratowanie jego życia, kosztowało kilka tysięcy złotych, jednak jesteśmy pewni, że było warto :) Dziękujemy każdemu, kto zdecydował się kilka miesięcy temu wesprzeć leczenie Groszka - na filmie możecie zobaczyć rezultat, jakie przyniosło wasze wsparcie :) Dziękujemy Pani, która uratowała go zabierając z ulicy, która podarowała mu dom tymczasowy po wyjściu ze szpitala i która teraz nie wyobraża sobie bez niego życia i podarowała mu dom :) Groszek ma kochających właścicieli i jest szczęśliwy :)

Komentarze


 • E i D - awatar

  E i D

  18.03.17
  18.03.17

  Grosik dla Groszka! <3

 • Iwona Bonelli - awatar

  Iwona Bonelli

  17.03.17
  17.03.17

  Zdrowiej slonko ♡

 • Artur - awatar

  Artur

  17.03.17
  17.03.17

  pozdrowienia dla Groszka:)

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  16.03.17
  16.03.17

  zdrowiej mój maleńki groszku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.17
  15.03.17

  Zdrowiej Serduszko szybko! <3 :-*

3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
430
dora - awatar
dora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaka - awatar
Kaka
10
E i D - awatar
E i D
100
Iwona Bonelli - awatar
Iwona Bonelli
30
Anita - awatar
Anita
40
Jola - awatar
Jola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij