Zbiórka GROSZEK psiak po ciężkim wypadku - zdjęcie główne

GROSZEK psiak po ciężkim wypadku

3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Groszek jest ofiarą wypadku samochodowego. Potrąciło go pędzące auto, a psiak ledwo uszedł z życiem :( Ma złamaną kość kulszową prawą, pękniętą miednicę, uszkodzenie kręgosłupa przy ogonie, oraz z panewki wypadła główka kości udowej.


Psiak miał duże szczęście, bo zauważyła go Pani, która udzieliła mu pomocy zanosząc do przychodni weterynaryjnej. Groszek trafił pod opiekę Fundacji Znajdki i został przewieziony do lecznicy na Gagarina, gdzie w najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia.

Psiak ma problem z oddawaniem moczu i kału, nie ma apetytu. Nie staje na tylne łapy. W dniu jutrzejszym zostanie wykonane USG oraz powtórnie zbadana krew. Groszek prosi o wsparcie w leczeniu, bez waszej pomocy nie damy rady go uratować :(Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  25.06.17
  25.06.17

  Dziś w Przytulisku mieliśmy wyjątkowego gościa :) Był nim Groszek, który jeszcze w lutym walczył o życie w lecznicy. Stan psiaka poprawiał się i nagle pogarszał, nie wiedzieliśmy też czy będzie kiedykolwiek chodził... jednak Groszek miał ogromną wolę życia i z dnia na dzień robił coraz większe postępy i zaczął stawiać pierwsze kroki :) Dziś Groszek już bez problemu chodzi i biega :) Na szczęście nie była konieczna amputacja ogonka. Ten psiak jest dowodem na to, że warto pomagać :) Ratowanie jego życia, kosztowało kilka tysięcy złotych, jednak jesteśmy pewni, że było warto :) Dziękujemy każdemu, kto zdecydował się kilka miesięcy temu wesprzeć leczenie Groszka - na filmie możecie zobaczyć rezultat, jakie przyniosło wasze wsparcie :) Dziękujemy Pani, która uratowała go zabierając z ulicy, która podarowała mu dom tymczasowy po wyjściu ze szpitala i która teraz nie wyobraża sobie bez niego życia i podarowała mu dom :) Groszek ma kochających właścicieli i jest szczęśliwy :)

Komentarze


 • E i D - awatar

  E i D

  18.03.17
  18.03.17

  Grosik dla Groszka! <3

 • Iwona Bonelli - awatar

  Iwona Bonelli

  17.03.17
  17.03.17

  Zdrowiej slonko ♡

 • Artur - awatar

  Artur

  17.03.17
  17.03.17

  pozdrowienia dla Groszka:)

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  16.03.17
  16.03.17

  zdrowiej mój maleńki groszku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.17
  15.03.17

  Zdrowiej Serduszko szybko! <3 :-*

3 000 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
430
dora - awatar
dora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaka - awatar
Kaka
10
E i D - awatar
E i D
100
Iwona Bonelli - awatar
Iwona Bonelli
30
Anita - awatar
Anita
40
Jola - awatar
Jola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij