Zbiórka Grupa Pomocy Zwierzętom Ratuj - miniaturka zdjęcia

Grupa Pomocy Zwierzętom Ratuj

Cześć, być może nas już znasz, być może jeszcze nie. Jeśli nie miałeś okazji nas odwiedzić, zapraszamy Cię serdecznie na nasz profil na Facebooku Grupa Pomocy Zwierzętom Ratuj.

Jesteśmy zrzeszeniem ludzi, których połączyła wspólna pasja i chęć niesienia pomocy zwierzętom. Każdy z nas, jako wolontariusz, działał w innych wrocławskich fundacjach i stowarzyszeniach, gdzie zdobywaliśmy doświadczenie i nowe pomysły na niesienie pomocy. Nie zawsze była możliwość, aby je zrealizować dlatego narodził się pomysł, aby utworzyć grupę w której będzie to możliwe.

Każdego dnia zajmujemy się pomocą bezdomnym, porzuconym i źle traktowanym czworonogom.

Trafiają do nas bezdomne mioty kociąt zgarnięte z działek i z piwnic, dorosłe koty które wyłapujemy w celu kastracji oraz psy z interwencji oraz takie które wymagają naszej pomocy. Staramy się pomagać jak możemy, zazwyczaj opłacając faktury z własnej kieszeni. Tym razem my potrzebujemy Waszej pomocy. Mamy sporo nieopłaconych faktur u weterynarza, mimo, że dostajemy od nich naprawdę okazyjne ceny, od marca 2018 roku trafiło do nas aż 107 Zwierząt. Każdego z nich trzeba wyżywić, wyleczyć, odrobaczyć itd. W Większości ta liczba składała się z kotów oraz 14 psów.

Około 20 % kotów które do nas trafiły, zostały złapane na kastrację oraz ponownie wypuszczone w miejsce bytowania. Wszystkie oswojone osobniki, które trafiły pod naszą opiekę wydaliśmy do adopcji lub czekają na nowy dom w którymś z naszych domów tymczasowych. Wraz z Inspektorem Ochrony Zwierząt, odebraliśmy czwórkę szczeniaków oraz ich matkę, sprzedawanych na wrocławskim Rynku wprost z reklamówki. Wykastrowaliśmy i wyadoptowaliśmy też stado ponad 10 kotów bytujących na wrocławskich terenach nadodrzańskich. Każdego dnia ratujemy kolejne Zwierzęta, sukcesywnie wyłapując matki kociąt, kastrując je i wypuszczając by ograniczyć bezdomność.

Nasze plany na przyszłość

Dostaliśmy lokal, który chcemy przekształcić na kociarnię. Do tej pory, koty po zabiegach, przetrzymywaliśmy w naszych piwnicach. Teraz będziemy mieć możliwość dania im wyjątkowo komfortowych warunków. Posiadając lokal, jesteśmy w stanie pomagać lepiej, efektywniej oraz co najistotniejsze, większej ilości Zwierząt. Lokal nie wymaga specjalnego remontu, ale trzeba go ocieplić, przystosować do łatwego sprzątania oraz urządzić wygodną kociarnię.

Jeśli możesz wspomóc naszą zbiórkę na opłacenie faktur, na leki, na remont lokalu, dołożysz własną cegiełkę do świata który pragniemy zbudować, świata w którym jest coraz mniej cierpienia niewinnych. Będziemy dozgonnie wdzięczni za wpłatę chociażby symbolicznej złotówki, zgodnie z intencją grosz do grosza..

Całą naszą działalność możesz prześledzić na Facebooku. Jeśli masz pytania, pisz do nas, chętnie porozmawiamy :)

---

Jeszcze nie jesteśmy formalną organizacją i nie mamy swojego konta bankowego, wszystkie dokumenty już złożone i czekamy na KRS, ale koszty już mamy ogromne i ciężko je pokryć z własnej kieszeni. Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej Fundacji Przygarnij Kota możemy rozpocząć oficjalną zbiórkę na potrzeby naszych podopiecznych.

Wybierz kwotę

Wpłaty - 44

Mieczysław Walkowiak - awatar
20
Mieczysław Walkowiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Kamilka Kozdrowicz - awatar
20
Kamilka Kozdrowicz
EDYTA ROSIŃSKA - awatar
20
EDYTA ROSIŃSKA
Dominika - awatar
20
Dominika
eldhash - awatar
28
eldhash
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
OlaKu - awatar
20
OlaKu
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.