Zbiórka Wspieramy Dorę - zdjęcie główne

Wspieramy Dorę

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Witam,

kolejny raz z Beatą ( i naszą grupą wsparcia) prosimy o pomoc dla psa z Radys.  Mimo krótkiej działaności przyczyniłyśmy się do znalezienia domu kilku psiakom ( Kajmakowi, Zoli ( Harfie z Radys) oraz Diunie).  W tej chwili pod swoją opieką mamy dwa pieski z Radys: Sambę i Majlo. 

Zapraszamy na wydarzenie na facebook'u:  Samba, Majlo, Dora szukają domów.

Od 15 sierpnia mamy zapewnione miejsce dla pięknej Dory w bardzo dobrym domu tymczasowym w Szczecinie, mamy środki na utrzymanie miesięczne psa, ale potrzebujemy od Was wsparcia na weterynarza, który pomoże rzetelnie przygotować psa do adopcji i transport (przykładowe koszty: transport jeśli dzielony z innymi psami ok. 300 pln, weterynarz ok. 200 ( jeśli nie choruje, uwzględnia odrobacznie i odpchlenie, podstawowe badanie krwi, czip).


Informację o psie od wolontariuszy:

DORA - bardzo towarzyska. Chętnie dała się wyprowadzić z kojca, aby zacieśnić znajomość, podała grzecznie łapę. Potem drugą. Wesoła, pięknie ukierunkowana na ludzi i nastawiona na współpracę, łagodna. Sprawia wrażenie, że znalazła się tutaj przez przypadek, bo: ogromnie miła, socjalna, młoda - kto by pozbył się takiego psa, prawda? Dora ma ok. 2 lat. 

W schronisku przebywa od stycznia 2018r. 


Zapraszamy na stronę na facebook'u Psy z Radys każdy znajdzie tam psa, który spełni jego marzenia.  W schronisku przebywa ponad 3000 psów, trzeba pomóc tylu, ilu jest to możliwe. 


Komentarze


  • Małgorzata Gołosz - awatar

    Małgorzata Gołosz

    29.07.18
    29.07.18

    Wychodź kochana szybko

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Stępka - awatar
Monika Stępka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Małgorzata Gołosz - awatar
Małgorzata Gołosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Golda - awatar
Barbara Golda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij