Zbiórka Wspieramy Dorę - zdjęcie główne

Wspieramy Dorę

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Witam,

kolejny raz z Beatą ( i naszą grupą wsparcia) prosimy o pomoc dla psa z Radys.  Mimo krótkiej działaności przyczyniłyśmy się do znalezienia domu kilku psiakom ( Kajmakowi, Zoli ( Harfie z Radys) oraz Diunie).  W tej chwili pod swoją opieką mamy dwa pieski z Radys: Sambę i Majlo. 

Zapraszamy na wydarzenie na facebook'u:  Samba, Majlo, Dora szukają domów.

Od 15 sierpnia mamy zapewnione miejsce dla pięknej Dory w bardzo dobrym domu tymczasowym w Szczecinie, mamy środki na utrzymanie miesięczne psa, ale potrzebujemy od Was wsparcia na weterynarza, który pomoże rzetelnie przygotować psa do adopcji i transport (przykładowe koszty: transport jeśli dzielony z innymi psami ok. 300 pln, weterynarz ok. 200 ( jeśli nie choruje, uwzględnia odrobacznie i odpchlenie, podstawowe badanie krwi, czip).


Informację o psie od wolontariuszy:

DORA - bardzo towarzyska. Chętnie dała się wyprowadzić z kojca, aby zacieśnić znajomość, podała grzecznie łapę. Potem drugą. Wesoła, pięknie ukierunkowana na ludzi i nastawiona na współpracę, łagodna. Sprawia wrażenie, że znalazła się tutaj przez przypadek, bo: ogromnie miła, socjalna, młoda - kto by pozbył się takiego psa, prawda? Dora ma ok. 2 lat. 

W schronisku przebywa od stycznia 2018r. 


Zapraszamy na stronę na facebook'u Psy z Radys każdy znajdzie tam psa, który spełni jego marzenia.  W schronisku przebywa ponad 3000 psów, trzeba pomóc tylu, ilu jest to możliwe. 


Komentarze


  • Małgorzata Gołosz - awatar

    Małgorzata Gołosz

    29.07.2018
    29.07.2018

    Wychodź kochana szybko

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Stępka - awatar
Monika Stępka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Małgorzata Gołosz - awatar
Małgorzata Gołosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Golda - awatar
Barbara Golda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij