Zbiórka Koci weteran walczy o życie - zdjęcie główne

Koci weteran walczy o życie

4 100 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób

KONIEC ZBIÓRKI 01.09.2019
Kocie nieszczęście zamknięte w kłębku chorób i kołtunów - POMOCY !!!
Pod naszą opiekę trafił kot. Duży, choć znacznie zbyt chudy na swoją wielkość. Nie widać tego spod zwałów skołtunionej sierści, widać za to smutne, cierpiące oczy. I słychać błagalny miauk. On całym sobą wręcz błaga, żeby mu pomóc...
Guliwer (tak dostał na imię) to niemłody kot, ale też nie dziadek. Taki kocur, który swoje przeszedł. Wygląda jak 7 nieszczęść i chodząc swoimi kocurzymi ścieżkami pozbierał chyba wszystko, co się dało...

Ma koci katar, ciężko oddycha. Płuca osłuchowo kiepskie. Jest odwodniony. W uszach DRAMAT !!! Pełno śmierdzącej ropą wydzieliny, jest silny stan zapalny. Skóra boli go i piecze, bo zamiast sierści ma kołtuny, pod którymi wszystko się odparzało. Każdy kołtun jest dodatkowo wyposażony w skupisko wszołów i pcheł. Wyczesałam z niego grzebieniem i furminatorem stertę sierści, a nadal jest cały w kołtunach.
Guliwer natychmiast został objęty opieką weterynaryjną. Przeszedł kompleks badań, w tym USG, pobranie i badanie krwi. Ma biegunkę, więc konieczność to testy na pp i lambliozę oraz flotacja. Zobaczcie, jak wyglądają badania krwi. Wszystko, co jest na czerwono oznacza, że przekracza normę:Od lekarza wyszliśmy z reklamówką pełną leków. Antybiotyki, wspieracze odporności, kroplówki, probiotyk i kulka bólu, którą tym wszystkim mamy ratować. Guliwer cierpi przy każdym dotknięciu, musimy ogarnąć zaniedbaną skórę.

Wróciliśmy z lecznicy z fakturą na 1565 zł. za badania i leki, którą musimy zapłacić. Czeka nas jeszcze kontynuacja leczenia, kontrolne wizyty, kastracja. Już jesteśmy przerażeni skąd wziąć takie środki. 
Guliwer maa jednak wielką wolę życia. Dzielnie walczy, nie możemy się poddać, musimy mu pomóc!!!

BŁAGAMY-pomóżcie. Bez Was nie damy rady ocalić jego życia. 

Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  20.08.2019
  20.08.2019

  Szósty dzień Guliwera pod naszą opieką i słodko-gorzkie wieści :( Zacznę od gorszych... Przyszły wyniki testów z labu i test na FelV (kocia białaczka wirusowa) wyszedł dodatni 😭 W związku z tym zleciliśmy wykonanie badania PCR. To spore koszty, ale po prostu musimy. Na razie bez paniki, tak przynajmniej sobie mówię. Najlpgiczniej byłoby podać virbagen, bo wciąż męczy go infekcja, to koszt 900zł. Zwiększam o kwotę virbagenu kwotę zbiórki. Dlatego BŁAGAMY- nie zapominajcie o nim, sami tego nie dźwigniemy 😭😭😭 Na osłodę: Guliwer, choć oddechowo wciąż kiepsko, wygląda jak zupełnie inny kot. Nadrabia i je za 3 koty, stan sierści i skóry nie jest dobry, ale bez porównania lepszy. Mizia się, pieści jak najęty, mruczy. Mamy wielką nadzieję, że test się pomylił, ale patrząc na jego stan gdy do nas trafił białaczka jest bardzo prawdopodobna :(

  Zdjęcie aktualizacji 36 034

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2019
  01.09.2019

  3mam kciuki za Kitku❤

 • Asia i Dawid z UK - awatar

  Asia i Dawid z UK

  16.08.2019
  16.08.2019

  Dużo zdrówka dla kiciusia.

 • Magdalenananana - awatar

  Magdalenananana

  16.08.2019
  16.08.2019

  Wracaj do zdrowia kitku, kocham Cie <3

4 100 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób

Wpłaty: 169

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Margaret Sobolewski - awatar
Margaret Sobolewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Łódź - awatar
Kasia Łódź
50
Sara - awatar
Sara
6
Lucy - awatar
Lucy
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kindza - awatar
Kindza
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij