Zbiórka Zbiórka na defibrylator - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na defibrylator

Zbiórka Zbiórka na defibrylator - zdjęcie główne

Zbiórka na defibrylator

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Jako biegacze ultra i organizatorzy biegów górskich nieraz przekonaliśmy się, że góry choć piękne, bywają też groźne. Burza, powódź, skręcenia kostek, omdlenia, utrata przytomności z powodu upału - kiedy wymagający teren, trudne warunki pogodowe i ekstremalny wysiłek na biegu ultra splata się w trio, łatwo o wypadek, a wtedy szukamy pomocy dzwoniąc do GOPR,  z nadzieją, że znajdą, dotrą, pomogą. Z wiarą, że będą mieli wysokie kompetencje, przytomność umysłu w działaniu i wszelki potrzebny sprzęt. SPRZĘT, który może uratować czyjeś życie.

Ponieważ za nami kolejny rok spędzony w górach, a przed nami bieg Gorce Ultra-Trail, chcielibyśmy wesprzeć GOPR Oddział Podhalański poprzez zbiórkę funduszy na zakup specjalistycznego defibrylatora, przeznaczonego do akcji ratowniczych w terenie. Wybór i model sprzętu -Defibrylator AED SCHILLER fred easy 150 J - został uzgodniony z przedstawicielami GOPR tak, aby optymalnie sprawdzał się w działaniu. Kwota jest niemała - prawie 10.000 zł - choć liczymy jeszcze na rabat ze strony producenta. Całość zebranych środków zostanie wykorzystana na zakup sprzętu.

Jeśli biegasz w górach i chciałbyś w trudnej chwili mieć pewność, że pomoc przyjdzie wystarczająco szybko, zapraszamy do dorzucenia się do zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  09.07.19
  09.07.19

  Tak wygląda defibrylator FRED EASYPORT, którego używa GOPR - choć ma kieszonkowy rozmiar, skutecznie sprawdza się w trudnych warunkach zewnętrznych podczas akcji ratunkowych. Zbieramy!

  Zdjęcie aktualności 33 978

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Krzysztof Mierzejewski - awatar
Krzysztof Mierzejewski
50
Violetta Domaradzka - awatar
Violetta Domaradzka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij