Zbiórka Zbiórka na defibrylator - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na defibrylator

Zbiórka Zbiórka na defibrylator - zdjęcie główne

Zbiórka na defibrylator

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Jako biegacze ultra i organizatorzy biegów górskich nieraz przekonaliśmy się, że góry choć piękne, bywają też groźne. Burza, powódź, skręcenia kostek, omdlenia, utrata przytomności z powodu upału - kiedy wymagający teren, trudne warunki pogodowe i ekstremalny wysiłek na biegu ultra splata się w trio, łatwo o wypadek, a wtedy szukamy pomocy dzwoniąc do GOPR,  z nadzieją, że znajdą, dotrą, pomogą. Z wiarą, że będą mieli wysokie kompetencje, przytomność umysłu w działaniu i wszelki potrzebny sprzęt. SPRZĘT, który może uratować czyjeś życie.

Ponieważ za nami kolejny rok spędzony w górach, a przed nami bieg Gorce Ultra-Trail, chcielibyśmy wesprzeć GOPR Oddział Podhalański poprzez zbiórkę funduszy na zakup specjalistycznego defibrylatora, przeznaczonego do akcji ratowniczych w terenie. Wybór i model sprzętu -Defibrylator AED SCHILLER fred easy 150 J - został uzgodniony z przedstawicielami GOPR tak, aby optymalnie sprawdzał się w działaniu. Kwota jest niemała - prawie 10.000 zł - choć liczymy jeszcze na rabat ze strony producenta. Całość zebranych środków zostanie wykorzystana na zakup sprzętu.

Jeśli biegasz w górach i chciałbyś w trudnej chwili mieć pewność, że pomoc przyjdzie wystarczająco szybko, zapraszamy do dorzucenia się do zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  09.07.19
  09.07.19

  Tak wygląda defibrylator FRED EASYPORT, którego używa GOPR - choć ma kieszonkowy rozmiar, skutecznie sprawdza się w trudnych warunkach zewnętrznych podczas akcji ratunkowych. Zbieramy!

  Zdjęcie aktualizacji 33 978

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Krzysztof Mierzejewski - awatar
Krzysztof Mierzejewski
50
Violetta Domaradzka - awatar
Violetta Domaradzka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij