Zbiórka Zbiórka na defibrylator - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na defibrylator

Zbiórka Zbiórka na defibrylator - zdjęcie główne

Zbiórka na defibrylator

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Jako biegacze ultra i organizatorzy biegów górskich nieraz przekonaliśmy się, że góry choć piękne, bywają też groźne. Burza, powódź, skręcenia kostek, omdlenia, utrata przytomności z powodu upału - kiedy wymagający teren, trudne warunki pogodowe i ekstremalny wysiłek na biegu ultra splata się w trio, łatwo o wypadek, a wtedy szukamy pomocy dzwoniąc do GOPR,  z nadzieją, że znajdą, dotrą, pomogą. Z wiarą, że będą mieli wysokie kompetencje, przytomność umysłu w działaniu i wszelki potrzebny sprzęt. SPRZĘT, który może uratować czyjeś życie.

Ponieważ za nami kolejny rok spędzony w górach, a przed nami bieg Gorce Ultra-Trail, chcielibyśmy wesprzeć GOPR Oddział Podhalański poprzez zbiórkę funduszy na zakup specjalistycznego defibrylatora, przeznaczonego do akcji ratowniczych w terenie. Wybór i model sprzętu -Defibrylator AED SCHILLER fred easy 150 J - został uzgodniony z przedstawicielami GOPR tak, aby optymalnie sprawdzał się w działaniu. Kwota jest niemała - prawie 10.000 zł - choć liczymy jeszcze na rabat ze strony producenta. Całość zebranych środków zostanie wykorzystana na zakup sprzętu.

Jeśli biegasz w górach i chciałbyś w trudnej chwili mieć pewność, że pomoc przyjdzie wystarczająco szybko, zapraszamy do dorzucenia się do zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  09.07.19
  09.07.19

  Tak wygląda defibrylator FRED EASYPORT, którego używa GOPR - choć ma kieszonkowy rozmiar, skutecznie sprawdza się w trudnych warunkach zewnętrznych podczas akcji ratunkowych. Zbieramy!

  Zdjęcie aktualizacji 33 978

100 zł z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Krzysztof Mierzejewski - awatar
Krzysztof Mierzejewski
50
Violetta Domaradzka - awatar
Violetta Domaradzka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij