Zbiórka Powrót do życia po udarze... - zdjęcie główne

Powrót do życia po udarze...

7 858 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 164 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Dąbkowska - awatar

Patrycja Dąbkowska

Organizator zbiórki

Witam

Nazywam się Patrycja i zbiórkę tą zakładam na prośbę bliskiej koleżanki Justyny, która potrzebuje pomocy.

Justyna ma niespełna 26 lat, jest samotną matką cudownej 8-letniej Zuzi. Obie mieszkają wraz z rodzicami Justyny zajmując jeden pokój w niewielkim mieszkaniu. Jednak nie tu tkwi problem bo jak długo znam Justynę nigdy nie narzekała. Była radosną, pracowitą, pełną optymizmu i energii kobietą. Jednak to w miarę spokojne i poukładane życie Justyny pokrzyżował udar...

Tak....... Justyna w czerwcu 2018 roku w wieku 24 lat przeszła ostry udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu oraz zawał mózgu wywołany przez zakrzep tętnic mózgowych. Ta tragedia spadła na nią nagle, niespodziewanie. Justyna ma sparaliżowaną prawą stronę ciała z przewagą górnej części ciała. Dzięki swojej walce na Oddziałach Rehabilitacji Neurologicznej udało jej się zneutralizować paraliż w prawej nodze do takiego stopnia że jest w stanie poruszać się bez wózka. Jednak przed nią jeszcze całe życie i córka do wychowania a do sprawności jeszcze daleko. 

W tej chwili rehabilitacja którą gwarantuje jej Narodowy Fundusz Zdrowia ( czyli średnio 2 tygodnie rehabilitacji na 3-4 miesiące w zależności od terminów)  nie daje efektów, Justyna stanęła w martwym punkcie. Obecnie walczy o podpis neurologa na wniosku o turnus rehabilitacyjny. Na prywatną rehabilitację jej nie stać, co mnie nie dziwi, gdyż utrzymuje siebie i dziecko ze skromnej renty i alimentów przyznanych na córkę.  Rodzice też nie zarabiają na tyle by jej tą rehabilitację zapewnić. 

Dlatego proszę w jej imieniu o pomoc. Bez regularnej i długotrwałej rehabilitacji jej stan się nie poprawi, a fakt że do dziś lekarze nie znaleźli przyczyny udaru u tak młodej osoby ( mimo wielu hospitalizacji na różnych oddziałach i ogromu badań) nie poprawia sytuacji. Jest obawa że ta tragedia się powtórzy.

Od pamiętnego czerwca Justyna była wielokrotnie hospitalizowana w różnych szpitalach w całym kraju, co również wiązało się z niemałymi kosztami chociażby dojazdów.

Justyna mimo depresji stara się walczyć, jednak nie jest jej łatwo i bez wsparcia finansowego nie poradzi sobie.

Ludzie,  wierzę w Wasze dobre serca, sama niedawno się przekonałam ile jest ludzi dobrej woli gdy potrzebowałam pomocy dla syna. Wspólnie na pewno uda nam się uzbierać potrzebne pieniążki na rehabilitację i dalsze leczenie Justyny, które z pewnością potrwa. 

Dlatego proszę, każda złotówka jest na wagę złota, jeśli nie możesz nic wpłacić to udostępnij dalej ten apel. Każde udostępnienie dotrze do większej ilości osób, co jest dla nas bardzo ważne.

Pomóżmy jej , jeszcze tak wiele przed nią......


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Dąbkowska - awatar

  Patrycja Dąbkowska

  15.10.2019
  15.10.2019

  Kochani dzięki wam małymi kroczkami dochodzę do siebie... Na tej grupie są moje osiągnięcia... https://www.facebook.com/groups/365719740712966/ Zapraszam !!! :)

  Zdjęcie aktualizacji 38 501

Komentarze


 • regina - awatar

  regina

  30.07.2019
  30.07.2019

  Życzę cierpliwości i wytrwałości w walce o powrót do zdrowia. Pozdrawiam :-))

 • regina - awatar

  regina

  16.06.2019
  16.06.2019

  Życzę Pani dużo siły i wytrwałości. Trzeba wierzyć, że będzie coraz lepiej. Dużo zdrowia. Pozdrawiam :-)))

  • Patrycja Dąbkowska - awatar

   Patrycja Dąbkowska - Organizator zbiórki

   16.06.2019
   16.06.2019

   Pisze z konta koleżanki... bardzo Pani dziękuję ;* wierzę, że się uda :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2019
  19.05.2019

  Zdrowka :-)

 • Piotrek po udarze... - awatar

  Piotrek po udarze...

  26.04.2019
  26.04.2019

  Dzięki rehabilitacji normalnie funkcjonuję i pracuję...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2019
  24.04.2019

  Wytrwałości

7 858 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 164 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Dąbkowska - awatar

Patrycja Dąbkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 164

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
200
Karolina Zarzeka - awatar
Karolina Zarzeka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij