Zbiórka Zbieramy na protezę dla Przemka - zdjęcie główne

Zbieramy na protezę dla Przemka

131 475 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 975 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Szwaja - awatar

Bartosz Szwaja

Organizator zbiórki

Przemek to 30-letni strażak ochotnik, mąż Asi i ojciec dwójki wspaniałych dzieci: niespełna 2,5-letniej Zuzi i 5-letniego Mikołaja. W OSP Kleszczowa od 4 lat pełni funkcję skarbnika. Wielokrotnie z narażeniem życia i zdrowia niósł pomoc drugiemu człowiekowi podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Chętnie udzielał się społecznie. Lubi aktywnie spędzać czas. Jest zawodnikiem klubu sportowego LTS Ospel Wierbka. Na co dzień angażował się w pomoc ojcu w gospodarstwie rolnym. Szczęśliwy, spełniony, pełen optymizmu... Jeden moment zachwiał Jego dotychczasowym życiem. 

Przemek 10 sierpnia 2020 roku uległ ciężkiemu wypadkowi. Prasa rolująca słomę wciągnęła Jego rękę powodując liczne obrażenia. Po wezwaniu ze stanowiska kierowania wyjechaliśmy na akcję, nie spodziewaliśmy się, że zgłoszenie dotyczy naszego kolegi - druha OSP Kleszczowa. Po długiej akcji ratowniczej Przemek został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala w Sosnowcu. Po dwóch wielogodzinnych operacjach Jego stan jest stabilny. Jednak ciągle czekamy na pozytywne wieści. 

Przemek to nasz przyjaciel. Wierzymy, że wróci do pełnej sprawności. Nigdy nie odmówił pomocy drugiemu człowiekowi, dziś my nie możemy zostawić go w potrzebie. 

Chcąc wspomóc rodzinę w wydatkach na leczenie i rehabilitację Przemka apelujemy i prosimy o dokonywanie wpłat. Liczy się każda złotówka!

Zbiórkę publikujemy za zgodą rodziny Przemka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bartosz Szwaja - awatar

  Bartosz Szwaja

  11.09.20
  11.09.20

  Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane zainteresowanie oraz za rzeczy i usługi, które wystawiacie Państwo na licytacje. Przemek po powrocie ze szpitala codziennie zaskakuje wszystkich swoją determinacją i chęcią powrotu do normalnego życia. Jednak wszyscy wiemy, że do pełni sprawności będzie potrzebował protezy, dlatego nadal walczymy o każdą złotówkę.

  Zdjęcie aktualizacji 55 129

Komentarze


 • Lidia - awatar

  Lidia

  30.11.20
  30.11.20

  Dobra życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.20
  15.11.20

  100 lat i spełnienia marzeń

 • Halina Krzysztof Paciej (licytacja ekspres do kawy) - awatar

  Halina Krzysztof Paciej (licytacja ekspres do kawy)

  22.10.20
  22.10.20

  Pieniążki przekazane dla Przemka na pomagam.pl ;)

 • Adolf Piasecki - awatar

  Adolf Piasecki

  15.10.20
  15.10.20

  Opłata za Licytacje koszulka meczowa Sergju Hanca

 • Marcin M. - awatar

  Marcin M.

  25.09.20
  25.09.20

  Pomyślności i wytrwałości.

131 475 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 975 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Szwaja - awatar

Bartosz Szwaja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 975

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Licytacja daru serca od Pary Prezydenckiej - awatar
Licytacja daru serca od Pary Prezydenckiej
3 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Włodzimierz - awatar
Włodzimierz
200
Czesław Nowak - awatar
Czesław Nowak
100
Agata Gierczak - awatar
Agata Gierczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij