Zbiórka DRAGON ocalony od śmierci - miniaturka zdjęcia

DRAGON ocalony od śmierci

To była szybka i skuteczna akcja ratowania naszego Dragonka przed śmiercią w rzeźni. Miał być sztuką mięsa ale udało nam się wspólnymi siłami ocalić to biedne stworzenie. Dragonek nie wie co to jest marchewka czy jabłko , nigdy nikt nie karmił go takimi smakołykami. Nadal boi się dotyku człowieka i jest bardzo płochliwy. Życie go nie oszczędzało a człowiek nawet nie pogłaskał. Tak to już jest jak koń staje się niepotrzebny. Nam on jest potrzebny i chcemy mu to okazać, nam on jest potrzebny jako przyjaciel, pupilek. On się bardzo dziwi gdy wołamy go do siebie i gdy podchodzimy do niego , tak jak gdyby czuł się niewidzialny jakby wszelkie czułości nie były dla niego przeznaczone. Długo czasu minie aż zrozumie że ręka człowieka służy do podawania smakołyków i do drapania za uchem a na wołanie przychodzi się bo można dostać coś smacznego.

Kochani to było zaledwie kilka dni , nie mieliśmy pieniędzy ani czasu. Jesteśmy zapożyczeni po uszy, pieniążki trzeba szybko oddać . Nie wspominając już transportu na który wyskrobaliśmy ostatnie grosze .

To nie jest wszystko ponieważ konika musi obejrzeć lekarz i to jest bardzo pilna sprawa ponieważ zdecydowanie jest chory ale nie mamy pojęcia na co dokładnie,dlatego też nie będę się rozpisywać bo sama nie wiem ale chodzi o układ ruchu.

Dragonek musi zostać zaszczepiony bo nigdy nie był szczepiony, to przecież podstawa bo wszędzie czychają wirusy na osłabionego konika.

Trzecia sprawa to widzicie jaki on chudziutki , potrzebna mu na szybko odpowiednia karma i pewnie witaminy.

Czwarta sprawa no to opłata pensjonatu w stajni, to przecież jego dach nad głową.

Kochani podarowaliśmy mu życie ale on musi jeść, musi obejrzeć go lekarz, musi mieć dach nad głową a to wszystko kosztuje.

Kochani jeśli nie możecie Dragonkowi wpłacić grosika to udostępniajcie lub wyślijcie znajomym ale błagamy pomóżcie mu dojść do siebie.

Wpłaty - 5

emilia gawart - awatar
20
emilia gawart
Danuta Oniszczuk - awatar
5
Danuta Oniszczuk
Ewa Romanów - awatar
50
Ewa Romanów
Izabella Winogrodzka - awatar
20
Izabella Winogrodzka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij