Zbiórka Wsparcie na dług zmarłego Taty - miniaturka zdjęcia

Wsparcie na dług zmarłego Taty

Zbiórka Wsparcie na dług zmarłego Taty - zdjęcie główne

Wsparcie na dług zmarłego Taty

100 zł z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Łuczak - awatar

Angelika Łuczak

Organizator zbiórki


Śmierć mojego Taty nastąpiła tak nagle, że jest to dla mnie duży cios. W Niedzielę Palmową tego roku (dzień będący rocznicą moich urodzin), mój Tata Andrzej trafił do szpitala, kilka godzin później nastąpiło zatrzymanie krążenia u mojego Taty i nastąpił zgon. Mój Tata miał 51 lat, jak odszedł. Osierocił dwie córki i zostawił żonę, której zdrowie jest w nie najlepszym stanie. Mój Tata miał szlachetne serce, zawsze bardziej się troszczył o innych niż o siebie. Był pełen energii, nie dał o sobie zapomnieć. Zawsze pozostanie w Naszych sercach.

W związku  z tym, że mój Tata był zawsze opiekuńczy, nie zwracał uwagi na siebie i nie martwił się o siebie. Dlatego też, chciał zaspokoić potrzeby życia codziennego zarówno swoje, jak i najbliższych. Wobec braku ciągłych dochodów z pracy, zaciągnął kredyty. Kredyty opiewają na sumę około 170 000,00 zł. Nasza rodzina nie ma własnego dachu nad głową (mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu), ledwo wiążemy koniec z końcem, mamy własne zobowiązania i nie stać jest nas spłacić całej kwoty zobowiązań zmarłego Taty i męża. Prośba o pomoc półsierocie zaspokoić wierzycieli zmarłego Taty.  Bóg zapłać dobrym ludziom. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Angelika Łuczak - awatar

Angelika Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij