Zbiórka Wsparcie na dług zmarłego Taty - zdjęcie główne

Wsparcie na dług zmarłego Taty

100 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Łuczak - awatar

Angelika Łuczak

Organizator zbiórki


Śmierć mojego Taty nastąpiła tak nagle, że jest to dla mnie duży cios. W Niedzielę Palmową tego roku (dzień będący rocznicą moich urodzin), mój Tata Andrzej trafił do szpitala, kilka godzin później nastąpiło zatrzymanie krążenia u mojego Taty i nastąpił zgon. Mój Tata miał 51 lat, jak odszedł. Osierocił dwie córki i zostawił żonę, której zdrowie jest w nie najlepszym stanie. Mój Tata miał szlachetne serce, zawsze bardziej się troszczył o innych niż o siebie. Był pełen energii, nie dał o sobie zapomnieć. Zawsze pozostanie w Naszych sercach.

W związku  z tym, że mój Tata był zawsze opiekuńczy, nie zwracał uwagi na siebie i nie martwił się o siebie. Dlatego też, chciał zaspokoić potrzeby życia codziennego zarówno swoje, jak i najbliższych. Wobec braku ciągłych dochodów z pracy, zaciągnął kredyty. Kredyty opiewają na sumę około 170 000,00 zł. Nasza rodzina nie ma własnego dachu nad głową (mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu), ledwo wiążemy koniec z końcem, mamy własne zobowiązania i nie stać jest nas spłacić całej kwoty zobowiązań zmarłego Taty i męża. Prośba o pomoc półsierocie zaspokoić wierzycieli zmarłego Taty.  Bóg zapłać dobrym ludziom. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Łuczak - awatar

Angelika Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij