Zbiórka Mama i syn przetrwanie,jedzenie - miniaturka zdjęcia

Mama i syn przetrwanie,jedzenie

Zbiórka Mama i syn przetrwanie,jedzenie - zdjęcie główne

Mama i syn przetrwanie,jedzenie

3 007 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Ola Ola - awatar

Ola Ola

Organizator zbiórki

Mam na imię Ola, mieszkam na Śląsku. Jestem mamą po stracie córeczki, żyła  9 tygodni, zmarła w 2015 roku. Obecnie jestem osamotnioną  mamą wychowującą dwuletniego chłopczyka. Mam bardzo trudną sytuację.  jestem w kryzysie. Pracowałam  bez umowy , jednak obecnie pracę straciłam. Jest źle. Nie mam się do kogo zwrócić. Wszystko nam się kończy, nie mam za co opłacać mieszkania, bo inaczej nie będzie co jeść. Możemy stracić dach nad głową, ponieważ  na wynajmowanym mieszkaniu mam dług 2366 zł.  Niebawem właścicielka poda sprawę do sądu, nie mam już ratunku,  możemy mieć poważne kłopoty. Muszę zapłacić bieżący czynsz oraz oddać pożyczone od ludzi  pieniądze  -jeszcze 2400 zł do końca września 2020r. Bardzo proszę o modlitwę. Wstyd mi prosić ludzi o pomoc, a właścicielka i ludzie, od których pożyczyłam  nie chcą czekać. Właścicielka jest samotną matką, ma dziecko w szkole podstawowej. Nie mam jak zarobić, bo syn nie chodzi  do przedszkola, ani do żłobka, a status naszej rodziny się pogorszył. Obecnie mogę wziąść jedynie parę dni pracy przy sprzedaży owoców, to kropla w morzu .  Żyliśmy nadzieją,   że wszystko  wróci już teraz do normy. Z domu nic nie dostałam, bo moja mama wychowywała mnie sama i nic nie miała, dlatego nie mam co sprzedać, żeby mieć na chleb. Mój ojciec był alkoholikiem, nie mieszkał z nami. W 2012 roku domagał się alimentów ode mnie. Nie śpię po nocach, Bez pomocy ludzi o dobrym sercu  nie wyjdziemy na prostą. 

 Wynajmuję 2 pokoje .  W marcu pieniądze też poszły na dopłatę prądu, w czerwcu na dopłatę wody. Jeśli ktoś mógłby podarować kilka złotych będę bardzo wdzięczna, żeby dotrwać. W domu nieraz byłam głodna, nie chcę, żeby  dziecko tak miało. To nasza pierwsza zbiórka.Synek ma swój pokój. Za wszelką cenę staram się, aby syn wszystko miał, mogę zrobić kartki handmade na zamówienie.  Wierzę, że znajdę ludzi dobrej woli. Proszę, módlcie się za nas, uratujcie nas. 

Chętnie odpowiem na każde pytanie.. Nie daję rady, nie śpię po nocach, gdyż możemy stracić dach nad głową, jeśli nie znajdę ratunku. Mój dług się powiększa.  Bardzo proszę o modlitwę, dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli za dotychczasową pomoc. 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Ola Ola - awatar

  Ola Ola

  09.08.20
  09.08.20

  Kochani, dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Wczoraj byliśmy na zakupach - zapas pieluszek dla dziecka (82 sztuki), chusteczki nawilżające, żywność, soki, wszystko, co dziecko lubi. Zapłaciłam część zobowiązań. Dziękujemy i bardzo prosimy, kto może o dalsze wsparcie i udostępnianie. Staram się załatwić dodatkową pracę jako pomoc domowa. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Obecnie nie starcza mi na pokrycie wszystkich zobowiązań, bieżący czynsz, zwrot pożyczonych pieniędzy ludziom. Jeszcze raz, ze łzami w oczach dziękuję i modlę się za Was, bojąc się każdego następnego dnia.

Komentarze


 • Mariola Pruska - awatar

  Mariola Pruska

  06.08.20
  06.08.20

  Powodzenia ☺

 • Basia - awatar

  Basia

  05.08.20
  05.08.20

  Droga Olu nie poddawaj się. Będę się za Was modlić

  • Ola Ola - awatar

   Ola Ola - Organizator zbiórki

   06.08.20
   06.08.20

   Jesteśmy bardzo wdzięczni. Bóg zapłać.

 • Justyna - awatar

  Justyna

  04.08.20
  04.08.20

  Mam nadzieję, że wszystko się ułoży :) wszystkiego dobrego dla Ciebie :)

  • Ola Ola - awatar

   Ola Ola - Organizator zbiórki

   04.08.20
   04.08.20

   Bardzo dziękuję za dobre serce i ciepłe słowa. Bóg zapłać

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.20
  02.08.20

  😘❤

  • Ola Ola - awatar

   Ola Ola - Organizator zbiórki

   02.08.20
   02.08.20

   Dziękujemy z całego serca

3 007 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Ola Ola - awatar

Ola Ola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Aneta Suchecka - awatar
Aneta Suchecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika - awatar
Dominika
50
Ewasta - awatar
Ewasta
200
Irek - awatar
Irek
50
Elzbieta - awatar
Elzbieta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janusz - awatar
Janusz
20
ALKA - awatar
ALKA
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij