Zbiórka Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia

Zbiórka Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia

2 525 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Kiedy Heban trafił do przytuliska, był bardzo chudy, a na jego ciele można było policzyć wszystkie kości. Myśleliśmy, że jego stan szybko się poprawi, gdy będzie miał zapewnioną opiekę i dostęp do dobrego jedzenia. Pomimo specjalistycznej karmy Heban nie przybierał na wadze, ciągle towarzyszyły mu biegunki. Psiak bardzo często się załatwiał. Pani Jola zdecydowała się wtedy na przeprowadzenie serii badań, w tym kolonoskopię, która niestety nie pomogła w ustaleniu przyczyny problemu. Heban wielokrotnie miał zmienianą karmę, z nadzieją, że w końcu jego problemy się skończą.Czasem jego stan ulegał znacznej poprawie, jednak za chwilę znów następowało pogorszenie. W ostatnim czasie, Heban schudł tak bardzo w ciągu 2 tygodni, że po raz kolejny zostały przeprowadzone badania. Bardzo dużo jadł, pił i załatwiał się dużo częściej niż zwykle. Tym razem dzięki specjalistycznym badaniom, udało się ustalić, że przyczyną jego stanu jest nadczynność tarczycy.  

Poniższe zdjęcia przedstawiają Hebana w lecznicy, w której obecnie przebywa.

W chwili obecnej Heban przebywa w całodobowej klinice, gdzie musi pozostać przez ok 4-5 dni. Jedna doba pobytu to koszt 250zł. Zostaną przeprowadzone badania, w tym  dokładne badania krwi oraz USG  - aby wykluczyć możliwość występowania guzów na tarczycy. Dzięki pełnej diagnostyce uda się dobrać odpowiednie leki, które pomogą Hebanowi wrócić do zdrowia.

01.01.2017 AKTUALIZACJA


Heban przeszedł badania w klinice, które nie pozostawiają złudzeń - psiak ma guzy na tarczycy i zmiany na sercu. Konieczna będzie operacja, jednak najpierw stan serca musi się poprawić. Heban przyjmuje leki: Vetmedin 10mg, Cardisure 5mg, Furosemit 40mg, oraz Fortiflore. Prosimy o wsparcie leczenia Hebana. Leki są bardzo drogie, do tego dochodzi operacja, która niebawem będzie musiała się odbyć... :( Mamy jednak nadzieję, że po operacji usunięcia guzów, problemy Hebana się skończą raz na zawsze.


Heban prosi wszystkich o pomoc. Jeśli ktokolwiek kiedyś go poznał, wie jakim radosnym i kochanym jest psem. Bardzo cieszy go obecność człowieka, jest najbardziej pozytywnym psem w całym przytulisku. 

Pomóż Hebanowi powrócić do zdrowia, dzięki Twojemu wsparciu ma szansę na wyzdrowienie i normalne życie.

aktualizacja 19.01.2017

24 stycznia 2017r u Hebana zostanie przeprowadzona operacja usunięcia guzów znajdujących się na tarczycy. Prosimy o wsparcie na jego leczenie :(


aktualizacja 5.03.2017

Heban niestety cierpi na nowotwór tarczycy:(
 Wkrótce przejdzie kolejne badania i zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia. Pomimo choroby jest bardzo wesołym psiakiem, który cieszy się z każdej chwili spędzonej z człowiekiem...
 Pomóżcie nam go ratować


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze - awatar

  Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze

  27.01.17
  27.01.17

  Nie chodzi o to aby świat widział ile i czy wpłaciłem. Chodzi o to , że to żywe stworzenie które nie zarejestruje się samo do lekarza i nie zapłaci machaniem ogona... Sam nie mam ale chętnie dam chociaż troszeczkę...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.17
  03.01.17

  Hebanie, najmilszy piesku, bądź zdrowy. Życzę ci w Nowym Roku prawdziwego domu i kochających opiekunów.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.16
  22.12.16

  ZDRÓWKA PIESKU

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.16
  18.12.16

  Zdrowiej szybciutko i szukaj domu na zawsze, slodki przystojniaku!

2 525 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 28

Misza Grisza Leo - awatar
Misza Grisza Leo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Swędrak - awatar
Agnieszka Swędrak
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze - awatar
Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze
10
Ewa Nowa - awatar
Ewa Nowa
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij