Zbiórka Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia

Zbiórka Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia - zdjęcie główne

Pomóż HEBANOWI wrócić do zdrowia

2 525 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Kiedy Heban trafił do przytuliska, był bardzo chudy, a na jego ciele można było policzyć wszystkie kości. Myśleliśmy, że jego stan szybko się poprawi, gdy będzie miał zapewnioną opiekę i dostęp do dobrego jedzenia. Pomimo specjalistycznej karmy Heban nie przybierał na wadze, ciągle towarzyszyły mu biegunki. Psiak bardzo często się załatwiał. Pani Jola zdecydowała się wtedy na przeprowadzenie serii badań, w tym kolonoskopię, która niestety nie pomogła w ustaleniu przyczyny problemu. Heban wielokrotnie miał zmienianą karmę, z nadzieją, że w końcu jego problemy się skończą.Czasem jego stan ulegał znacznej poprawie, jednak za chwilę znów następowało pogorszenie. W ostatnim czasie, Heban schudł tak bardzo w ciągu 2 tygodni, że po raz kolejny zostały przeprowadzone badania. Bardzo dużo jadł, pił i załatwiał się dużo częściej niż zwykle. Tym razem dzięki specjalistycznym badaniom, udało się ustalić, że przyczyną jego stanu jest nadczynność tarczycy.  

Poniższe zdjęcia przedstawiają Hebana w lecznicy, w której obecnie przebywa.

W chwili obecnej Heban przebywa w całodobowej klinice, gdzie musi pozostać przez ok 4-5 dni. Jedna doba pobytu to koszt 250zł. Zostaną przeprowadzone badania, w tym  dokładne badania krwi oraz USG  - aby wykluczyć możliwość występowania guzów na tarczycy. Dzięki pełnej diagnostyce uda się dobrać odpowiednie leki, które pomogą Hebanowi wrócić do zdrowia.

01.01.2017 AKTUALIZACJA


Heban przeszedł badania w klinice, które nie pozostawiają złudzeń - psiak ma guzy na tarczycy i zmiany na sercu. Konieczna będzie operacja, jednak najpierw stan serca musi się poprawić. Heban przyjmuje leki: Vetmedin 10mg, Cardisure 5mg, Furosemit 40mg, oraz Fortiflore. Prosimy o wsparcie leczenia Hebana. Leki są bardzo drogie, do tego dochodzi operacja, która niebawem będzie musiała się odbyć... :( Mamy jednak nadzieję, że po operacji usunięcia guzów, problemy Hebana się skończą raz na zawsze.


Heban prosi wszystkich o pomoc. Jeśli ktokolwiek kiedyś go poznał, wie jakim radosnym i kochanym jest psem. Bardzo cieszy go obecność człowieka, jest najbardziej pozytywnym psem w całym przytulisku. 

Pomóż Hebanowi powrócić do zdrowia, dzięki Twojemu wsparciu ma szansę na wyzdrowienie i normalne życie.

aktualizacja 19.01.2017

24 stycznia 2017r u Hebana zostanie przeprowadzona operacja usunięcia guzów znajdujących się na tarczycy. Prosimy o wsparcie na jego leczenie :(


aktualizacja 5.03.2017

Heban niestety cierpi na nowotwór tarczycy:(
 Wkrótce przejdzie kolejne badania i zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia. Pomimo choroby jest bardzo wesołym psiakiem, który cieszy się z każdej chwili spędzonej z człowiekiem...
 Pomóżcie nam go ratować


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze - awatar

  Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze

  27.01.17
  27.01.17

  Nie chodzi o to aby świat widział ile i czy wpłaciłem. Chodzi o to , że to żywe stworzenie które nie zarejestruje się samo do lekarza i nie zapłaci machaniem ogona... Sam nie mam ale chętnie dam chociaż troszeczkę...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.17
  03.01.17

  Hebanie, najmilszy piesku, bądź zdrowy. Życzę ci w Nowym Roku prawdziwego domu i kochających opiekunów.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.16
  22.12.16

  ZDRÓWKA PIESKU

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.16
  18.12.16

  Zdrowiej szybciutko i szukaj domu na zawsze, slodki przystojniaku!

2 525 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 28

Misza Grisza Leo - awatar
Misza Grisza Leo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Swędrak - awatar
Agnieszka Swędrak
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze - awatar
Pies nie siądzie i nie poprosi o pieniądze
10
Ewa Nowa - awatar
Ewa Nowa
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij