Jesteśmy grupą wolontariuszy , na co dzień  mamy pod opieką rzeczywista głównie psy. Chore, stare ,z problemami behawioralnymi i takie które wymagają  pomocy.  Ale gdy staną na naszej drodze kotki też im pomagamy. W tej chwili mamy 8 kociaków. Wszystkie mają zespół  kociego kataru, czyli zaklejone oczy , prychają, kichają są standardowo zapchlone, zarobaczone, wychudzone, maja świerzba , kleszcze , wszoły ..


.Wymagają pomocy, poszukiwane dt tymczasowe  tel 696-058-673. Przebywają Kruszwica pow. Inowrocław

 Zaczęła nam się robić niezła kociarnia, nie mamy gdzie je zabezpieczyć , ale na ulicy w takim stanie nie mogą pozostać.  Sabinka powypadkowa  koteczka,  z urazem nerwu w łapce ,  Tylko trzy łapeczki chodzą. Mruczysława znaleziona zeszłego roku w stanie agonalnym pod kościołem  . Wkrótce trzeba będzie ja wysterylizować. . Kolejne dwa kotki  czarne diabiołki, jedna już umówiona  na  zabieg . Worek przepukliny tworzy rozciągnięta otrzewna.   Drugi dziś znaleziony w krzakach idzie na przegląd ,a dobrze nie wygląda. Małe wychudzone stworzenie, które mruczy  od czasu kiedy znalazła sie w cieple non stop.

 Szarka podrzucona koleżance do pracy. Maniek który podlatywał do każdego na ulicy prosząc o pomoc, kolejny 3 miesięczny kot, który zna człowieka, ale ktoś się go pozbył. I dwa których nikt nie chce zwykłe szaro-bure koty. Łapka która trafiła z obciętą koncówka łapeczki i Wojtus który wpadł do betonu.  Już wysterylizowane i wykastrowane. Na dziś 8 kotków które potrzebują leczenia, szczepień, żwirku, jedzonka i  zabezpieczenia.

 U nas nie ma warunków. Domy tymczasowe i stałe poszukiwane. Udało sie jednego wyadoptować który był na dt w Bydgoszczy, też   znalezionego w krzakach, Stefan ma na szczęście  już dobry domek. Prosimy o pomoc dla kociaków. Bez pomocy człowieka nie maja szans. Same operacje pochłoną większa cześć kwoty . Dziękujemy za serce dla maluszków

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij