Kociaki w potrzebie. Większość  ma zespół  kociego kataru,  zaklejone oczy , prychają, kichają są standardowo zapchlone, zarobaczone, wychudzone, maja świerzba , kleszcze , wszoły ..po operacjach usunięcia oka i łapki.

   Sabinka powypadkowa  koteczka,  z urazem nerwu w łapce ,  Tylko trzy łapeczki chodzą. Mruczysława znaleziona  pod kościołem  . Fiona , Szrek i Koko, które zostały zabrane w stanie agonalnym spod śmietnika .

Zuza-Klara która wróciła z adopcji, mama dzikusków ogrodowych, jest alergikiem i wymaga stałych leków, jej synek Lucjan.

 Szarka podrzucona koleżance do pracy. Maniek który podlatywał do każdego na ulicy prosząc o pomoc . I dwa których nikt nie chce zwykłe szaro-bure koty. Łapka która trafiła z obciętą końcówką łapeczki i Pinio który wpadł do betonu. Kontakt 696058673

  Domy tymczasowe i stałe poszukiwane. Prosimy o pomoc dla kociaków. Bez pomocy człowieka nie maja szans . Dziękujemy za serce dla maluszków.Wszystkie fv ponizej, Dziękujemy <3

Aktualności

 • Stowarzyszenie Psi Głos - awatar

  Stowarzyszenie Psi Głos

  26.12.17
  26.12.17

  Fiona, to najmniejsza koteczka z chorymi oczkami, a także okazało się, że najbardziej zarobaczona, brzuszek bardzo grubiutki, robali tyle, że nie da sie opisać, odrobaczona drugi raz... gólnie jej stan bardzo zły. Oczka wyglądają troszkę lepiej... ale sensacji jeszcze nie ma. Leczona intensywnie, czekamy na lepsze jutro. Kochani kociolubni , każde 5 , 10 zł dla tych bezdomnych kociaków to SZANSA na lepsze jutro... Potrzeby są ogromne, nie mówiąc o karmieniu tych biedactw, a żeby zdrowiały także muszą jeść... POMOCY..

  Zdjęcie aktualności 10 561

Wpłaty - 19

Małgorzata Rutkowska - awatar
10
Małgorzata Rutkowska
Jacek - awatar
20
Jacek
Anna - awatar
20
Anna
Halina Wasilczuk - awatar
6
Halina Wasilczuk
Danuta Oniszczuk - awatar
5
Danuta Oniszczuk
Marcin Czumer - awatar
6
Marcin Czumer
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kuba Andryszak - awatar
20
Kuba Andryszak
Marcin Czumer - awatar
6
Marcin Czumer
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij