Prosimy o pomoc dla Fado.2,5 letni pies w typie rasy nie miał łatwego życia już 3 razy zmieniał dom gdzie za kazdym razem sie go pozbywano.pierwszy dom oddał go z niewiadomych powodów,drugi dom z powodu alergi dziecka,trzeci ponieważ Fado ugryzł...właściciele zamiast postarać sie pomóc psu woleli sie go pozbyć.Fado jest bardzo pojętnym psem,pięknie aportuje,jest wpatrzony bardzo w człowieka.Niestety na dzien dzisiejszy przejawia agresję.Były dwa wyjscia albo schronisko gdzie dostałby łatke agresora i byc może zostałby uśpiony albo wyjzd do Dzikiej Kępy pod Człuchowem. Wybraliśmy Dziką Kępe.Fado zasługuje na nowe życie.Wczoraj w godzinach wieczornych dotarliśmy do dzikiej gdzie Fado zostanie poddany socjalizacji,będzie wykastrowany i będzie przygotowywany do adopcji.Prosimy o pomoc w opłaceniu hoteliku i pobytu Fado.Ten pies zasłużył na szanse na normarne życie w nowym domu.Skrzywdzony tyle razy przez człowieka,nie pozwólmy by po raz kolejny tak sie stało.Potrzebujemy pomocy finansowej w opłacaniu pobytu Fado.Sami nie damy rady.Każda złotówka jest ważna w osiągnięciu celu jakim jest nowe życie Fado.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Stowarzyszenie Świat Zwierząt Dla Zwierząt - awatar

  Stowarzyszenie Świat Zwierząt Dla Zwierząt

  08.11.18
  08.11.18

  Wieści od FADO. Fado jest już po zabiegu kastracji. To pies wpatrzony w człowieka,karny szybko się uczy,uwielbia ruch,pięknie aportuje a więc potrzebni aktywni ludzie

  Zdjęcie aktualności 21 687

Wpłaty - 12

Aleksandra Krause - awatar
30
Aleksandra Krause
Przemek torunski - awatar
300
Przemek torunski
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
ElaJ - awatar
20
ElaJ
Capri - awatar
30
Capri
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka - awatar
50
Agnieszka
Monika Linowska - awatar
20
Monika Linowska
Aleksandra Krause - awatar
30
Aleksandra Krause
Jacek Żochowski - awatar
50
Jacek Żochowski

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.