Zbiórka Leczenie zespołu Aspergera - miniaturka zdjęcia

Leczenie zespołu Aspergera

Zbiórka Leczenie zespołu Aspergera - zdjęcie główne

Leczenie zespołu Aspergera

238 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Staniszewska - awatar

Ania Staniszewska

Organizator zbiórki

Cześć. Jestem Szymek. Skończyłem niedawno 7 lat. Chodzę do terapeutycznego przedszkola. W sumie to lubię chodzić do przedszkola, ale czasem się trochę boję... Każdy czasem się boi, ale ja boję się dzieci, zwłaszcza wtedy kiedy jest ich dużo i kiedy są głośno. Boję się ich jak za mną chodzą, mama mi tłumaczy, ze to znaczy, że mnie lubią, ale ja i tak nie wiem jak reagować i boję się. Nie rozumiem kiedy żartują, nie lubię jak mnie dotykają. Lubię za to bardzo prehistorię, dinozaury i układ słoneczny. 

Bardzo bym chciał nauczyć się bycia w grupie z innymi dziećmi.

Bardzo bym chciał nauczyć się i choć trochę zrozumieć jak to jest z tym skomplikowanym światem uczuć, emocji, żartów.

Jak to jest tak po prostu się kolegować.

Jak to jest kiedy to po prostu jest ważne.

Od jakiegoś czasu niestety czuję się coraz gorzej. Coraz bardziej się boję ludzi. Czasem nie jestem w stanie wyjśćz domu.

Żeby móc się tego wszystkiego nauczyć potrzebuję pomocy. 

Potrzebuję rehabilitacji i terapii.

Niestety w Polsce przedszkole terapeutyczne jest prywatne. Dostęp do terapii państwowej bardzo ograniczony. 

Dlatego chciałbym bardzo prosić o pomoc w zbieraniu pieniędzy na przedszkole, terapię i rehabilitację prywatną. 

Z góry bardzo dziękuje za dobre serce i pomoc

Szymek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Ania Staniszewska - awatar

    Ania Staniszewska

    28.08.18
    28.08.18

    Witam. Od września będę chodził do przedszkola dla dzieci, które są chore. W przedszkolu będę uczestniczył codziennie w zajęciach edukacyjnych jak i również w terapii, która pomoże mi odnaleźć się w życiu codziennym, które jest dla mnie bardzo trudne. Niestety przedszkole nie jest placówka państwową, gdyż takiej u nas nie ma. Trzeba pokryć całą kwotę samodzielnie. Bardzo proszę o wsparcie żeby moja edycja i terapia mogła trwać

238 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Staniszewska - awatar

Ania Staniszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Patrycja Sałka - awatar
Patrycja Sałka
38
AGATA GUZDEK SZEWCZAK - awatar
AGATA GUZDEK SZEWCZAK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Damian - awatar
Damian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij