Zbiórka Hunter walczy o życie... - zdjęcie główne

Hunter walczy o życie...

18 118 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 701 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Aktualizacja 7 wrzesnia Wyniki krwi:


Hunter to kocie dziecko które urodziło się w altance, jego Mama zginęła pod kołami auta kiedy miał 4 tygodnie. „Właścicielka” nie chciała takiego „problemu” jakim były kocięta. Dwa z nich trafiły do mnie i miały isc do wspólnego domu po kastracji.                    Niecałe dwa tygodnie temu miał wypadek. Zeskakując z tapczanu uderzył głowa w drewnianą nogę i stracił możliwość poruszania się, natychmiast pojechaliśmy do weterynarza gdzie dostał pomoc w postaci leków i badań.

Mały jest na tyle pechowy, że poza wypadkiem miał jeszcze Kaliciwirusa. Choroba, stres, wypadek i do tego ciężkie leki...Dwa dni temu zaczął przekrzywiac glowke w prawa stronę i inaczej się poruszać. Weterynarz zalecił rezonans na który już jesteśmy umówieni. Dziś było pogorszenie i pojechaliśmy na wizytę sprawdzić co się dzieje....                             Taki płyn Hunter miał w otrzewnej. Moj świat runął. Leczę już jednego malucha na Fipa w zasadzie dopiero zaczęliśmy i do tego teraz doszedł Fip neurologiczny u Huntera. Nie wiem jak pociągnę oba koty na tak drogim leku, jak damy sobie radę.... wiem jedno nie po to go wtedy ratowałam żeby teraz się poddać... Walczymy i wierze, ze Hunter będzie żył kolejne 20 lat jako szczęśliwy kot ❤️ Proszę pomóżcie mi go uratować, każda najmniejsza pomoc jest dla nas ratunkiem. Jest szansa na jego życie....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.21
  16.09.21

  Podziwiam i wspieram. Powodzenia👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.21
  16.09.21

  Powodzenia .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.21
  13.09.21

  Mój Rubiś wygrał z neuro FIPEM, proszę bądźcie dzielni, proszę...

 • Aneta Lena Korczyk - awatar

  Aneta Lena Korczyk

  13.09.21
  13.09.21

  Trzymaj się dzielnie Maluszku 💛🧡❤.

 • Wojtek Kowalicki - awatar

  Wojtek Kowalicki

  13.09.21
  13.09.21

  pomagam.pl/hunterwalczy

18 118 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 701 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 701

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Przerwa - awatar
Katarzyna Przerwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Burnagiel - awatar
Anna Burnagiel
10
Nataliya - awatar
Nataliya
8
Joanna K - awatar
Joanna K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij