Zbiórka Jeep dla Kingi i Michała - miniaturka zdjęcia

Jeep dla Kingi i Michała

Robert Stachow - awatar

Robert Stachow

Organizator zbiórki

Edit 9 grudnia

Robert Zbeer był osobiście odwiedzić Kingę i Michała więc na spokojnie dokonujemy kilku korekt. Z Jeepa można odzyskać silnik być może skrzynię i mechanizmy mostów. Rocznik rozbitego auta to 2000.

Możemy więc poszukać uszkodzonego auta za niewielkie pieniądze do którego można przełożyć te podzespoły. Z przekładką powinien sobie poradzić Michał we własnym zakresie. Z uwagi na to szukamy auta w kwocie około 8 tys do czego pewnie dojdą jakieś nieprzewidziane koszta. Nie mniej jednak korygujemy cel zbiórki do 9900.

Ewentualną nadwyżkę i pieniądze ze sprzedaży wraku  przekażemy na WOŚP lub inny cel charytatywny. 

Miejscowość, w której mieszkają Kinga i Michał (Ostrówek k. Wolomina) łączy z cywilizacją słabej jakości droga a sama wieś posiada drogi nieutwardzone. Dlatego jej mieszkańcy w większości dysponują autami z napędem 4x4. Dodatkowo idzie zima .Kto mieszkał w takim miejscu ten wie, że  posiadanie auta terenowego w takim miejscu to konieczność a nie fanaberia. Pamiętamy o ciężko chorych w domu.

_____________________

7 grudnia.

Jeep Kingi i Michała w wyniku wypadku uległ poważnym uszkodzeniom .Kinga jechała odwieźć matkę do pracy raptem 2 km od domu. Obie trafiły do szpitala ,jedna z urazem głowy,druga kregosłupa. Wszystko  przez auto przed nimi. Zatrzymało się żeby kogoś zabrać i aby uniknąć kolizji lekko odbiła w lewo.  Z naprzeciwka jechało również auto więc próbowała uciec w prawo co skończyło się dachowaniem w rowie. Wszystko z prędkością około 30km/h...

Kinga Ponczek i Michał Marczewski są obecnie w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej. Kinga straciła pracę, Michał sam ich teraz utrzymuje. Mają kredyty, więc kolejny odpada. Mieszkają pod Warszawą i dlatego kupili Jeepa, który był ich jedynym i niezbędnym do życia autem. Wozili nim do lekarza mamę z cukrzycą i babcie z alzheimerem. Teraz nie mają czym a mama ma w wyniku wypadku złamany kręgosłup. Na szczęście niegroźnie. Nie stać ich w tej chwili na nic od dwóch miesięcy a tym bardziej na kupno auta.

Wierzymy , że z uwagi na wyjątkowość sytuacji Jeepnięta Brać zechce pomóc Kindze i Michałowi w zakupie podobnego Jeepa Grand Cherokee.

Wrak Jeepa Kingi i Michała chcemy zlicytować na konto WOŚP . Przekażemy tam również ewentualną nadwyżkę pozostałą po zakupie auta i wykupieniu ubezpieczenia i innych opłatach.


Kinga ma jedynie życzenie, żeby metalowy zderzak i kierownica zostały u Nich z uwagi na wartość sentymentalną jako prezenty.

Jest nas Jeepnietych na Fejsbukowych grupach kilka tysięcy. Jeśli każdy wpłaci po kilkanaście, kilkadziesiąt złotych to Kinga i Michał będą mogli znów mieć swojego Jeepa, który jest im niezbędny do życia.

Liczymy na Waszą pomoc.

Wybierz kwotę

Komentarze

 • Dariusz Stolecki - awatar

  Dariusz Stolecki

  14.12.18
  14.12.18

  Powodzenia :)

 • Ольгерд Цесельский - awatar

  Ольгерд Цесельский

  11.12.18
  11.12.18

  ;-)

 • Sławomir Dziubiński - awatar

  Sławomir Dziubiński

  09.12.18
  09.12.18

  ...i niech służy! <3

 • Maciek Miksza - awatar

  Maciek Miksza

  08.12.18
  08.12.18

  W Jeepnietych siła! Powodzenia! Wszystko jest możliwe!

 • Łukasz Górniak - awatar

  Łukasz Górniak

  08.12.18
  08.12.18

  Pozdrawiam

Robert Stachow - awatar

Robert Stachow

Organizator zbiórki

Wpłaty - 50

Dariusz Stolecki - awatar
50
Dariusz Stolecki
Łukasz Opolski - awatar
50
Łukasz Opolski
Mateusz Jaszczak - awatar
50
Mateusz Jaszczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ольгерд Цесельский - awatar
20
Ольгерд Цесельский
Grzesiek - awatar
20
Grzesiek
Piotr Pieńkowski - awatar
20
Piotr Pieńkowski
Andrzej Szybkowski - awatar
100
Andrzej Szybkowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Jacob Baca - awatar
100
Jacob Baca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.