Zbiórka Pomóż Pokrzywdzonemu Łukaszowi. - zdjęcie główne

Pomóż Pokrzywdzonemu Łukaszowi.

1 905 zł  z 190 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Sieracki - awatar

Łukasz Sieracki

Organizator zbiórki

Apel o Pomoc!!!!!!. 

Prośba o dowolną Pomoc Finansową dla Pokrzywdzonego Łukasza Sierackiego skierowana jest do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca 💕.

W swoim skromnym imieniu jako osoba nie paląca, nie pijąca alkoholu i nie nadużywająca jakichkolwiek używek zwracam się z uprzejmą i serdeczną prośbą do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca 💕 o dowolną pomoc finansową i wpłaty przez stronę internetową Polskiej Fundacji Pomagam.pl na zakup mieszkania,które w obecnej chwili jest naprawdę bardzo drogie.

Po śmierci moich rodziców Haliny i Franciszka Sierackich od 2005 i 2006 roku do 2009.12.29 roku jako lokator rzetelnie płaciłem za swój czynsz do Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Od dnia 2008.12.29 roku do dnia 2009.12.29 roku wykupu mieszkań na własność dla siebie za 1 zł Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul.Wrocławskiej 100 w Ostrowie Wielkopolskim w porozumieniu z Asesorem Notarialnym Panem Adamem Jackowskim w Kancelarii Notarialnej Pani Marii Jackowskiej przy ul.Kaliskiej 27 w Ostrowie Wielkopolskim fałszywie mnie oszukali i innych ludzi wpisując nam niewłaściwy wzór o nr 157-Umowa Ustanowienia Odrębnej Własności Lokalu i Umowa Przeniesienia Własności przerabiając jego treści czynności prawnych kilkanaście razy w bezprawne w akcie notarialnym, zamiast właściwego wpisu Wzoru o Nr 32-Umowa Sprzedaży Lokalu??????. 

Ze względu na taką nieprzewidywalną sytuację, która nas wszystkich ludzi spotkała po 2010.01.01 roku ja wstrzymałem się z dalszymi wpłatami do Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrowie Wielkopolskim,która żądała bezwzględnie ode mnie po raz drugi zapłaty za mieszkanie,lecz właściciel mieszkania nie płaci już za,,Czynsz " tylko dokonuje niektórych,,Opłat" związanych z utrzymaniem swojej prywatnej własności wykupionego przez niego mieszkania.Zasób Własności Prywatnej. 

Od dnia:2010.01.01 roku do Zarządu Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul.Wrocławskiej 100 w Ostrowie Wielkopolskim rzetelnie doręczyłem 106-Reklamacji i Skarg Interwencyjnych na wadliwość sporządzonego aktu notarialnego.Do dnia dzisiejszego wogóle nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na piśmie ze strony Zarządu Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej??????. 

Za moimi plecami podczas mojej nieobecności w Polsce Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w porozumieniu z Notariuszem sporządzili drugi akt notarialny na to mieszkanie Prezesowi Biura Nieruchomości Panu Januszowi Ulichnowskiego przy ul.Wiosny Ludów 7 w Ostrowie Wielkopolskim!!!!!!. 

Prezes Biura Nieruchomości Pan Janusz Ulichnowski z Ostrowa Wielkopolskiego jako osoba obca dla mnie bez Nakazów i Wyroków Sądowych RP wymeldował mnie w Urzędzie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego z adresu stałego zameldowania i zamieszkania.

Jako osoba Pokrzywdzona i Oszukana przez Nieodpowiedzialną Ostrowską Spółdzielnię Mieszkaniową,Notariusza i Prezesa Biura Nieruchomości z Ostrowa Wielkopolskiego znalazłem się w dramatycznej sytuacji finansowej, życiowej i tak naprawdę nie mam gdzie mieszkać.

Fakt Gazeta Codzienna Redaktor wydania Pani Aldona Toczek NR 16 (4933) NR indeksu 350486 ISSN 1731-7118 nakład 297.000 egzemplarzy we wtorek 21 Stycznia 2020 roku opublikowała, że Prezesi Spółdzielni Mieszkaniowych w Polsce w UE żerują na Polakach i nic nie można im zrobić??????. Oto prawdziwa kasta.

Posłanka Pani Gabriela Masłowska ujawniła rzetelną prawdę opisując w Gazecie Fakt, że Spółdzielczość Wymaga Nowego Prawa w Polsce!!!!!!. 

Ze względu na Wadliwość Prawną Polskiego Prawa Spółdzielczego śpię na klatce schodowej w Domu Kombatanta przy ul Komuny Paryskiej 14 i nie tylko w Ostrowie Wlkp!!!!!!. 

Proszę Wszystkich Ludzi Dobrego Serca 💕 o dowolną pomoc finansową i wpłaty przez stronę internetową Polskiej Fundacji Pomagam.pl/ieenyxrh.

Pokrzywdzony i Oszukany 

Łukasz Sieracki

z Ostrowa Wielkopolskiego

z Polski. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Sieracki - awatar

  Łukasz Sieracki

  29.03.21
  29.03.21

  Krótkie Komentarze Becka prof. zw. dr. hab. Pan Krzysztof Pietrzykowski Spółdzielnie Mieszkaniowe Komentarz 9. wydanie C H Beck Warszawa. To jest ten podręcznik prawny w, którym brakuje, aż 244 Art Prawnych??????. Załączam już ostatnią część tego podręcznika!!!!!!.

  Zdjęcie aktualizacji 65 866

1 905 zł  z 190 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Sieracki - awatar

Łukasz Sieracki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrew Watkin - awatar
Andrew Watkin
200
Andrew Watkin - awatar
Andrew Watkin
200
Andrew Watkin - awatar
Andrew Watkin
50
Andrew Watkin - awatar
Andrew Watkin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij