Zbiórka Wsparcie Na wózek elektryczny - miniaturka zdjęcia

Wsparcie Na wózek elektryczny

Danuta Leoniuk - awatar

Danuta Leoniuk

Organizator zbiórki

Nazywam się Leoniuk Danuta Wioleta mam 33 lata jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaczków 2,5 lat Pawełek, 6 lat Monisia i 11,5 lat Anitki i choruję na Zezpół Arnolda Chiari, Jamistość Rdzenia oraz inne choroby jak astma oskrzelowa, cukrzyca typ 2 oraz wielopoziomowe zwyrodnienia stawów i kręgosłupa. Przez chorobę jestem ograniczona ruchowo co przeszkadza w wychowywaniu dzieci. Choroba posadziła mnie na wózek i mam tylko jedną sprawną rękę która nie umożliwia mi poruszanie się na zwykłym wózku i potrzebuję elektrycznego by być i toważyszyć w życiu dzieci. Choć mam tylko jedną lewą rękę nauczyłam się dużo zrobić tylko za pomocą jej ale gdy zbyt nadwerężam okropnie zaczyna boleć i jestem zmuszona do łykania dużej ilości leków przeciwbólowych które dodatkowo obciążają mój organizm. Od września cała trójka dzieciaczków pujdzie do szkoły i chciała bym ich odprowadzać i odbierać z autobusu szkolnego a nie tylko patrzeć jak wychodzą i nasłuchiwać ich głosu jak się oddala aż ucichnie. 

Po nocach nie mogę spać tylko płaczę i myślę co przyniesie kolejny dzień i jak ukryć przed dziećmi swój smutek i bezsilność. Codziennie wstaję rano z przyklejonym uśmiechem do twarzy choć mam ogromny ścisk w środku i strudem powstrzymuję łzy biorąc garść leków i mówiąc dzieciom że jest wszystko w porządku.

Co dziennie z trudem się przemieszczam z pokoju do kuchni przez ból barka. Moją pasją jest malowanie ale przez ból nie mogę tego robić. 

A to takie moje małe zdolności wyuczone lewą ręka. Lubię malować kwiaty bo to mnie uspokaja i nie myślę wtedy o kalectwie a gdy coś mnie okropnie boli to nie mam na nic siły. Więc proszę o małe wsparcie w zakupie wózka elektrycznego by muc dalej malować i pomagać dzieciom w ich planach w dalszym życiu.

Kiedyś by pozbierać myśli to ulatniałam się do lasu lub ogrodu, lubiłam las, zbieranie grzybów, uprawianie ekologicznych warzyw i to mi pozwalało się uspokoić oraz pozbierać myśli a teraz to jestem takim kłębkiem nerwów i nic więcej.

Proszę pomużcie mi bym chociaż trochę mogła się usamodzielnić oraz zmniejszyć ból który mnie przytłaća. Z góry dziękuję za każdą wpłatę czy udostępnienie.

Aktualności

 • Danuta Leoniuk - awatar

  Danuta Leoniuk

  28.07.18
  28.07.18

  Żeby zbiórka szybciej zuszyła zaczęłam malować obrazy oczywiście które można zalicytować i zakupić na bazaru który został utworzony by przyśpieszyć zbiórkę https://www.facebook.com/groups/504328043279955/permalink/601536906892401/ serdecznie zapraszam. A wszystkim któży dotychczas mnir wsparli finansowo i nie tylko bardzo wszystkim dziękuję💖💖💖💖z całego serca.

  Zdjęcie aktualności 17 955

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.18
  27.05.18

  Kochani wpłacajcie, kilka tysięcy zmieni życie tej kobiety na lepsze i ułatwi wychowanie dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ewak - awatar

  Ewak

  27.03.18
  27.03.18

  Wierzę, że się uda. Powodzenia

  • Danuta Leoniuk - awatar

   Danuta Leoniuk - Organizator zbiórki

   27.03.18
   27.03.18

   Mam taką nadzieję Dziękuję💖

Danuta Leoniuk - awatar

Danuta Leoniuk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 45

K.S. - awatar
31
K.S.
Agnieszka Iwacik - awatar
100
Agnieszka Iwacik
Dorota - awatar
20
Dorota
ArWa - awatar
100
ArWa
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Michał Sobczyk - awatar
100
Michał Sobczyk
Krzysztof Jurczak - awatar
100
Krzysztof Jurczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.