Zbiórka Możesz pomóc Igusi normalnie żyć - miniaturka zdjęcia

Możesz pomóc Igusi normalnie żyć

Karina Anna - awatar

Karina Anna

Organizator zbiórki

Igusia urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną – niezrównoważoną translokacją chromosomu 7 i X. Nic jednak nie zapowiadało problemów, z którymi będzie musiała się zmierzyć, ponieważ uzyskała 10 punktów w skali Apgar, a jedyną nieprawidłowością w jej rozwoju było lekko obniżone napięcie mięśniowe. W drugim miesiącu życia przeszła zapalenie płuc, które znacznie ją osłabiło i opóźniło jej rehabilitację. 

Najbardziej niepokojący był jednak dla nas coraz bardziej opóźniający się rozwój psychoruchowy Igi, a rehabilitacja nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. W efekcie szeregu badań i konsultacji lekarskich uzyskaliśmy informację, że Igusia ma szansę na dogonienie rówieśników i na normalne dzieciństwo i życie, jednak potrzebne jest jej wsparcie i rehabilitacja na każdym etapie jej rozwoju. Dodatkowo Igusia nie słyszy na prawe uszko, lewe jest w normie.

Ze względu na jej wyjątkowo rzadką wadę genetyczną nie wiemy czego możemy się spodziewać w przyszłości. Wkładamy serce i wszystkie siły i możliwości w jej rehabilitację i terapię osteopatyczną w kraju i za granicą i cieszymy się z każdego postępu Córeczki. Wierzymy, że otoczona miłością i najlepszą opieką zarówno rodziców jak i terapeutów Iga ma szansę na radosne dzieciństwo w gronie rówieśników i na normalne funkcjonowanie w przyszłości. 

Wielkim wsparciem dla Igusi są jej bracia – 3-letni bliźniacy, którzy traktują swoją siostrę jak delikatny i kruchy skarb, bo też jest dla nas wszystkich wielkim skarbem i bardzo wyjątkowym dzieckiem.

W imieniu swoim, Igusi i całej naszej rodziny proszę wszystkich ludzi dobrej woli o cegiełkę i nawet najmniejsze wsparcie dla naszej Córeczki. Dzięki Państwa pomocy Iga ma szansę na normalne dzieciństwo. Z góry dziękujemy za okazane serce!

Mama, tata i braciszkowie Igusi

Karina Anna - awatar

Karina Anna

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Pink Think - awatar
50
Pink Think
Aga S - awatar
50
Aga S
Monika A - awatar
100
Monika A
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Juti - awatar
50
Juti
Michał i Magda - awatar
100
Michał i Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij