Zbiórka Milton - nowotwór to nie wyrok. - miniaturka zdjęcia

Milton - nowotwór to nie wyrok. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Milton - nowotwór to nie wyrok. - zdjęcie główne

Milton - nowotwór to nie wyrok.

847 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani psioluby, miłośnicy, ludzie dobrego serca - jako wolontariusze działający na rzecz zwierząt zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Wsparcie w ratowaniu starszego, porzuconego psiaka. Nowotwór nie musi być wyrokiem, Milton ma szansę na normalne życie lecz potrzebne jest leczenie, które na tą chwilę przekroczyło nasz budżet.

Kwota 800zł jest kwota bardzo ogólną. Tak na dobrą sprawą nie wiemy ile wyniesie całe leczenie. Na tą chwilę kwota jaką musimy zapłacić weterynarzowi to ponad 200zł. Jest to dopiero początek leczenia a Milton prawdopodobnie do końca życia będzie musiał przyjmować leki. Potrzebne jest nam również dobrej jakości karma dla seniorów.

Miltonek trafił do krośnieńskiego przytuliska w lutym 2018 roku. To starszy pan, w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego. Gdy do nas trafił stan jego oczy i stawów pozostawiał wiele do życzenia. Milton przeszedł standardową procedurę "oględzin" u weterynarza, dostaliśmy zalecenia do przemywania oczka. Niestety stan oczka się nie poprawiał. Jako wolontariusze w przytulisku postanowiliśmy powalczyć o Miltona i na własny koszt zabraliśmy go na szereg badań.

 Diagnoza jaką postawiono zmroziła nam krew w żyłach. 

Toczeń układowy. 

Leczenie jest w miarę skuteczne przy szybkim postawieniu diagnozy. Statystycznie 40% psów umiera w ciągu roku od postawienia diagnozy.

Toczeń układowy to nie wyrok. Regularne podawanie ustalonych stałych leków ułatwia komfort życia i powoduje remisję choroby.Przed psem jeszcze kilka lat życia ale bez szansy i leków to tylko kilka tygodni.Mamy diagnozę, wiemy jak leczyć- działajmy.

Milton zasługuje na szansę.Toczeń jest też chorobą u ludzi i leczony umożliwia dalsze funkcjonowanie.

3 tyg temu, po pełnej diagnozie rozpoczęliśmy leczenie Miltonka. Niestety w tym momencie brak nam środków na kontynuację :( 


Dlatego zwracamy się do Was, ludzi dobrego serca o wsparcie. Prosimy o choćby najmniejsze darowizny. Jeśli przerwiemy leczenie Miltonek może już nie mieć szansy :(

To starszy piesek, na końcówce życia został porzucony. Człowiek go porzucił, nowotwór dołożył swoje 5 gr. To najgorsza z historii, ponieważ starszemu psu bardzo ciężko jest znaleźć dom. A starszy pies + nowotwór to wyrok dożywocia w samotnym boksie :( 

Prosimy również o udostępnianie albumu - może zdarzy się cud i ktoś pokocha Miltonka.


Zapraszamy na nasz profil na fb https://www.facebook.com/adopcjekrosno/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  12.07.2018
  12.07.2018

  Wszystkiego dobrego Miltonku ;-))) Jesteś w dobrych rękach ... Trzymam kciuki za Twój uśmiechnięty pycholek ;-))))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.2018
  09.07.2018

  Zdrowiej piesku

847 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bea Wyrwas - awatar
Bea Wyrwas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jadwiga Wacławik - awatar
Jadwiga Wacławik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Scooby - awatar
Scooby
50
Bari B. - awatar
Bari B.
50
Jaga - awatar
Jaga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij