Zbiórka Ratujmy buldożki z interwencji ! - zdjęcie główne

Ratujmy buldożki z interwencji !

11 636 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Zbiórka zakończona
 


Dziś w asyście Policji odebraliśmy z pseudohodowli pod Zamościem buldożki francuskie.

Psy żyły przykute do prowizorycznych bud łańcuchami. Bez wody, odpowiedniego pożywienia, opieki. Wszystkie są zagłodzone, chore, kilka z nich jest w bardzo złym stanie

Bardzo potrzebujemy waszej pomocy w ratowaniu tych psiaków. To, że je odebraliśmy to tylko początek drogi do zdrowia i normalnego życia. Wierzymy w to, że z waszą pomocą uda się uratować je wszystkie. Dziś jeszcze część z nich zostanie przebadana przez weterynarzy ze względu na zagrożenie życia.

Prosimy o pomoc - każda złotówka pomoże nam w ich ratowaniu. Za najmniejszą nawet wpłatę dziękujemy z całego serca........

Aktualizacje


 • Adopcje Buldożków - awatar

  Adopcje Buldożków

  14.06.19
  14.06.19

  Dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty. Każda złotówka zostanie wydana na pomoc dla tych psiaków Obecnie odbywają się wizyty weterynaryjne, robimy badania USG, badania krwi i inne. Nasze rachunki to już około 5 tys zł, a to dopiero początek drogi dla tych psiaków. Nadal szukamy również buldożków, które udało się właścicielowi wywieżć. Trzymajcie kciuki aby się odnalazły Za każdą pomoc dziękujemy serdecznie

  Zdjęcie aktualizacji 32 875

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  18.12.19
  18.12.19

  Biedulki kochane :(

 • Pan od Bulldogów - awatar

  Pan od Bulldogów

  12.06.19
  12.06.19

  Powodzenia w odbiorze reszty psiaków!

 • Dominika Moskalik - awatar

  Dominika Moskalik

  12.06.19
  12.06.19

  Życzę dużo zdrówka, powodzenia i kochających rodziców dla psiaków -czekam na takie swoje szczęście! 💓

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.19
  12.06.19

  Ratujmy te maluch

 • Bartek Ma - awatar

  Bartek Ma

  11.06.19
  11.06.19

  Powodzenia

11 636 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 294

Adrian S - awatar
Adrian S
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina - awatar
Paulina
20
Julia - awatar
Julia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nikola - awatar
Nikola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tatevik - awatar
Tatevik
10
Sawikowska zofia - awatar
Sawikowska zofia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij