Zbiórka Ratujmy buldożki z interwencji ! - zdjęcie główne

Ratujmy buldożki z interwencji !

11 636 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Zbiórka zakończona
 


Dziś w asyście Policji odebraliśmy z pseudohodowli pod Zamościem buldożki francuskie.

Psy żyły przykute do prowizorycznych bud łańcuchami. Bez wody, odpowiedniego pożywienia, opieki. Wszystkie są zagłodzone, chore, kilka z nich jest w bardzo złym stanie

Bardzo potrzebujemy waszej pomocy w ratowaniu tych psiaków. To, że je odebraliśmy to tylko początek drogi do zdrowia i normalnego życia. Wierzymy w to, że z waszą pomocą uda się uratować je wszystkie. Dziś jeszcze część z nich zostanie przebadana przez weterynarzy ze względu na zagrożenie życia.

Prosimy o pomoc - każda złotówka pomoże nam w ich ratowaniu. Za najmniejszą nawet wpłatę dziękujemy z całego serca........

Aktualizacje


 • Adopcje Buldożków - awatar

  Adopcje Buldożków

  14.06.19
  14.06.19

  Dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty. Każda złotówka zostanie wydana na pomoc dla tych psiaków Obecnie odbywają się wizyty weterynaryjne, robimy badania USG, badania krwi i inne. Nasze rachunki to już około 5 tys zł, a to dopiero początek drogi dla tych psiaków. Nadal szukamy również buldożków, które udało się właścicielowi wywieżć. Trzymajcie kciuki aby się odnalazły Za każdą pomoc dziękujemy serdecznie

  Zdjęcie aktualizacji 32 875

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  18.12.19
  18.12.19

  Biedulki kochane :(

 • Pan od Bulldogów - awatar

  Pan od Bulldogów

  12.06.19
  12.06.19

  Powodzenia w odbiorze reszty psiaków!

 • Dominika Moskalik - awatar

  Dominika Moskalik

  12.06.19
  12.06.19

  Życzę dużo zdrówka, powodzenia i kochających rodziców dla psiaków -czekam na takie swoje szczęście! 💓

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.19
  12.06.19

  Ratujmy te maluch

 • Bartek Ma - awatar

  Bartek Ma

  11.06.19
  11.06.19

  Powodzenia

11 636 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 294

Adrian S - awatar
Adrian S
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Paulina - awatar
Paulina
20
Julia - awatar
Julia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nikola - awatar
Nikola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tatevik - awatar
Tatevik
10
Sawikowska zofia - awatar
Sawikowska zofia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij