Zbiórka Aby dojechać na interwencje... - zdjęcie główne

Aby dojechać na interwencje...

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Stanęliśmy przed bardzo prozaicznym problemem. Nie brakuje nam chęci ani czasu, mimo to lista oczekujących interwencji wciąż rośnie. Nasz oddział boryka się bowiem z brakiem funduszy na paliwo, a to oznacza dla nas katastrofę. 

90% zgłoszeń, które przyjmujemy dotyczy miejscowości oddalonych od Tarnowa o kilka do nawet kilkudziesięciu kilometrów. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, a na pomoc zwierzętom poświęcamy nasz cały wolny czas. Wiemy, znacie to na pewno-w końcu większość organizacji ma dokładnie ten sam problem. W końcu nikt z nas nie jest bogaty, ani nie wygrał na loterii, jednak miękkie serca sprawiają, że nawet prywatne środki topnieją przy sklepowych półkach z psim i kocim jedzeniem. 

Borykamy się w tym momencie z problemem, z którym nie poradzimy sobie sami. Nie stać nas na kolejne zatankowanie prywatnego samochodu, aby dojechać na interwencje. Jesteśmy załamani, ponieważ wiemy, że gdzieś tam czekają na nas zwierzęta potrzebujące pomocy, tymczasem nasza chęć działania zderza się z nieubłaganą rzeczywistością. 

Wiemy, że potrafimy zdziałać jeszcze dużo dobrego. Jesteśmy zdeterminowani, aby zająć się wszystkimi zgłoszeniami, które do nas spływają, a jest ich bardzo dużo!

Hasło ,,pomóż nam pomagać" jeszcze nigdy nie miało dla nas takiego sensu.


Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie

  19.07.2019
  19.07.2019

  Nie wiemy co powiedzieć... Jesteście wspaniali! <3 Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się uzbierać tak wysoką kwotę w tak krótkim czasie! Widać już metę, a to oznacza dużo interwencji przed nami :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2019
  18.07.2019

  Dziekuje za Wasza ciezka prace

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - Organizator zbiórki

   19.07.2019
   19.07.2019

   Dziękujemy za zaufanie, wszystkiego dobrego!

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Mikulska - awatar
Barbara Mikulska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Danuta Muszyńska - awatar
Danuta Muszyńska
20
Ewka Rzodkiewka - awatar
Ewka Rzodkiewka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij