Zbiórka Aby dojechać na interwencje... - zdjęcie główne

Aby dojechać na interwencje...

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Stanęliśmy przed bardzo prozaicznym problemem. Nie brakuje nam chęci ani czasu, mimo to lista oczekujących interwencji wciąż rośnie. Nasz oddział boryka się bowiem z brakiem funduszy na paliwo, a to oznacza dla nas katastrofę. 

90% zgłoszeń, które przyjmujemy dotyczy miejscowości oddalonych od Tarnowa o kilka do nawet kilkudziesięciu kilometrów. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, a na pomoc zwierzętom poświęcamy nasz cały wolny czas. Wiemy, znacie to na pewno-w końcu większość organizacji ma dokładnie ten sam problem. W końcu nikt z nas nie jest bogaty, ani nie wygrał na loterii, jednak miękkie serca sprawiają, że nawet prywatne środki topnieją przy sklepowych półkach z psim i kocim jedzeniem. 

Borykamy się w tym momencie z problemem, z którym nie poradzimy sobie sami. Nie stać nas na kolejne zatankowanie prywatnego samochodu, aby dojechać na interwencje. Jesteśmy załamani, ponieważ wiemy, że gdzieś tam czekają na nas zwierzęta potrzebujące pomocy, tymczasem nasza chęć działania zderza się z nieubłaganą rzeczywistością. 

Wiemy, że potrafimy zdziałać jeszcze dużo dobrego. Jesteśmy zdeterminowani, aby zająć się wszystkimi zgłoszeniami, które do nas spływają, a jest ich bardzo dużo!

Hasło ,,pomóż nam pomagać" jeszcze nigdy nie miało dla nas takiego sensu.


Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie

  19.07.2019
  19.07.2019

  Nie wiemy co powiedzieć... Jesteście wspaniali! <3 Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się uzbierać tak wysoką kwotę w tak krótkim czasie! Widać już metę, a to oznacza dużo interwencji przed nami :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2019
  18.07.2019

  Dziekuje za Wasza ciezka prace

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - Organizator zbiórki

   19.07.2019
   19.07.2019

   Dziękujemy za zaufanie, wszystkiego dobrego!

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Mikulska - awatar
Barbara Mikulska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Danuta Muszyńska - awatar
Danuta Muszyńska
20
Ewka Rzodkiewka - awatar
Ewka Rzodkiewka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij