Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, jestem jedną z organizatorek Charytatywnego Maratonu Zumby dla Zwierzaków w Toruniu, w czerwcu odbędzie się VIII edycja Maratonu, nasze wydarzenie ma charakter cykliczny, odbywa się dwa razy do roku, a jego celem jest pomoc bezdomnym zwierzakom. 

W ciągu czterech lat istnienia Maratonu stał się on wydarzeniem jednoczącym grupę ludzi, którzy kochają zwierzęta i chcą im pomagać, udało nam się sprawić, że Maraton doczekał się miana największego wydarzenia charytatywnego na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym mieście, z czego jesteśmy niezwykle dumne. 

Wszystkie nasze działania mają charakter charytatywny i nie czerpiemy  żadnych korzyści materialnych z tego co robimy, wkładając jednocześnie serce, zaangażowanie i mnóstwo czasu w to, aby za każdym razem impreza wypadła najlepiej jak to tylko możliwe.  Nasz Maraton jest bezpłatny, a biletem wstępu jest karma przyniesiona przez uczestników.


Dzięki życzliwości wielu osób i instytucji udaje się nam zminimalizować koszty organizacji wydarzenia, wydatki związane z Maratonem pokrywamy, w miarę możliwości, z własnych środków, tym razem jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Nie mamy możliwości skorzystania z dotychczasowego źródła udostępniającego nam sprzęt nagłaśniający, nie chcemy w żadnym razie rezygnować z naszych działań, ponieważ pomaganie bezdomnym, często zapomnianym i potrzebującym zwierzakom jest dla nas niezwykle ważną sprawą, dlatego postanowiłyśmy odpłatnie wypożyczyć taki sprzęt. Udało się nam wynegocjować naprawdę przyzwoitą stawkę za wypożyczenie, są to jednak pieniądze, które przekraczają nasze możliwości finansowe. Stąd nasza prośba o to, abyście wspomogli choć odrobinę nasze działania i pomogli nam sfinansować wypożyczenie nagłośnienia. Liczy się każda złotówka, najmniejszy wkład. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i zrozumienie.

Komentarze

 • Doris - awatar

  Doris

  22.05.17
  22.05.17

  :)

  • Katarzyna Korpal - awatar

   Katarzyna Korpal - Organizator zbiórki

   23.05.17
   23.05.17

   Bardzo dziękuję za wsparcie, pozdrawiam serdecznie :) Kasia

Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Wpłaty - 18

Kamila Nizioł - awatar
50
Kamila Nizioł
Karola - awatar
20
Karola
Agnieszka Brzuska - awatar
10
Agnieszka Brzuska
Magda Wojnowska - awatar
20
Magda Wojnowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
250
Anonimowy Darczyńca
Dominka - awatar
10
Dominka
Doris - awatar
10
Doris
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Gabinet Terapeutyczno - Logopedyczny Ewa Opas - awatar
120
Gabinet Terapeutyczno - Logopedyczny Ewa Opas

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij