Zbiórka Zumba dla zwierzaków - miniaturka zdjęcia

Zumba dla zwierzaków

Zbiórka Zumba dla zwierzaków - zdjęcie główne

Zumba dla zwierzaków

906 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, jestem jedną z organizatorek Charytatywnego Maratonu Zumby dla Zwierzaków w Toruniu, w styczniu odbędzie się 9 edycja Maratonu, nasze wydarzenie ma charakter cykliczny, odbywa się dwa razy do roku, a jego celem jest pomoc bezdomnym zwierzakom. 

W ciągu czterech lat istnienia Maratonu stał się on wydarzeniem jednoczącym grupę ludzi, którzy kochają zwierzęta i chcą im pomagać, udało nam się sprawić, że Maraton doczekał się miana największego wydarzenia charytatywnego na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym mieście, z czego jesteśmy niezwykle dumne. 

Wszystkie nasze działania mają charakter charytatywny i nie czerpiemy  żadnych korzyści materialnych z tego co robimy, wkładając jednocześnie serce, zaangażowanie i mnóstwo czasu w to, aby za każdym razem impreza wypadła najlepiej jak to tylko możliwe.  Nasz Maraton jest bezpłatny, a biletem wstępu jest karma przyniesiona przez uczestników.

Dzięki życzliwości wielu osób i instytucji udaje się nam zminimalizować koszty organizacji wydarzenia, wydatki związane z Maratonem pokrywamy, w miarę możliwości, z własnych środków, tym razem jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. 

Problem finansowy stanowi miejsce, z różnych, niezależnych od nas przyczyn, zmuszone jesteśmy zmienić lokalizację wydarzenia, Marton odbędzie się w hali sportowej Olimpijczyk. I choć miejsce dużo bardziej właściwe dla Waszych zumbowych zmagań, to jednak udostępnione odpłatnie, nie ma innej możliwości, dlatego ponownie zmuszone jesteśmy prosić o pomoc. Staramy się oczywiście pozyskać sopnsorów, ale nie jest to takie proste jak się wydaje. Nie jest nam łatwo prosić, ale rzeczywistość, nawet ta charytatywna, bywa bardzo brutalna...Za każdą, najmniejszą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczne i z całego serca za nią dziękujemy, przede wszystkim zaś dziękujemy za okazane serce i zrozumienie. Do zobaczenia na Maratonie!!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Doris ;) - awatar

  Doris ;)

  07.01.18
  07.01.18

  Powodzenia :)

 • Doris - awatar

  Doris

  22.05.17
  22.05.17

  :)

  • Katarzyna Korpal - awatar

   Katarzyna Korpal - Organizator zbiórki

   23.05.17
   23.05.17

   Bardzo dziękuję za wsparcie, pozdrawiam serdecznie :) Kasia

906 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Korpal - awatar

Katarzyna Korpal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Martyna Kusa - awatar
Martyna Kusa
3
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Szymańska - awatar
Karolina Szymańska
50
Doris ;) - awatar
Doris ;)
20
Dominika Karpińska - awatar
Dominika Karpińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
cherry__lady - awatar
cherry__lady
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij