Zbiórka Jacek i Agatka - zdjęcie główne

Jacek i Agatka

483 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jacek i Agatka to nowo przyjęci podopieczni. Kociaki mają trzy, cztery miesiące i zamieszkiwały jedno z andrychowskich osiedli. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że miejsce bytowania tych zwierząt to budowa niedaleko drogi. Dzień wcześniej przejechało im rudego kumpla. Rodzeństwo Jacka i Agatki prawdopodobnie już nie żyje. Była ich czwórka. Karmiciele zauważyli, że dwójka z nich nieciekawie wygląda, jakby słabiej. Nagle zniknęło. Nie wychodziło już na jedzonko.

Matka kociaków zaszyła się w budowie i .. ponownie urodziła. Nie wiemy ile ich tam jest, kotka wchodzi tam małą szparą. Dowiemy się, jak zaczną wychodzić jeść. Zaraz po odchowaniu zawieziemy mamę na sterylizację a młodym postaramy się znaleźć domy. 

Póki co mamy Jacka i Agatkę. Na pozór dzikie, przestraszone koty. Po paru dniach Jacek jest w pełni oswojony, chodzi, wydziera się, pragnie kontaktu z człowiekiem. Agatka trochę się boi, ale da radę. Kociaki były tak zapchlone, że pchły skakały dosłownie wszędzie. Miały duże brzuszki od zarobaczenia. 

Podaliśmy im dwa broadline. To trochę droższe leki na pozbycie się pasożytów. Niedługo będą zaszczepione. 

Nie powinniśmy przyjmować już kotów. W domach tymczasowych mamy około setki podopiecznych. Lecz jaką miałyby szansę tam? Choroby, samochody, zbliżająca się zima. 

Prosimy Państwa o wsparcie w utrzymaniu tych kociaków. Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów szczepień, odrobaczeń, badań. Tych podstawowych zabiegów. 

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
483 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ksenia Ścieszka - awatar
Ksenia Ścieszka
50
suwim - awatar
suwim
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Gosia Gieruszczak - awatar
Gosia Gieruszczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij