Zbiórka Pomóż choremu Jaggerowi - zdjęcie główne

Pomóż choremu Jaggerowi

1 610 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Jagger trafił do Amstaff Azyl w stanie ogromnego zaniedbania, jest wyniszczony, chudy, chory. Potrzebuje pilnie pełnej, dokładnej diagnostyki, stałej opieki weterynaryjnej i kosultacji u specjalistów. Prosimy o pomoc w jego leczeniu, chcemy powalczyć o Jaggera. Dajemy swój czas, troskę, wsparcie, świetną opiekę w domu tymczasowym, ale bez wsparcia finansowego nie zdziałamy wiele. PROSIMY WESPRZYJCIE JAGGERA ZŁOTÓWKĄ! On już naprawdę wiele przeżył i potrzebuje nas teraz jak nigdy...

Jagger okazał się cudownym, proludzkim, lubiącym psy chłopakiem. Zasługuje na nową szansę... 

Aktualności


 • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

  Fundacja Amstaff Azyl

  02.12.18
  02.12.18

  Kochani zaczęliśmy już walkę o Jaggerka, za nami pierwsze wizyty, przed nami jeszcze długa droga. Nie zostawiajcie nas samych na tym szalku. Wesprzyjcie Jaggera załotówką... każda kwota się liczy

  Zdjęcie aktualności 22 535

Komentarze


 • Wiola - awatar

  Wiola

  08.12.18
  08.12.18

  Powodzenia <3

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   11.12.18
   11.12.18

   Dziękujemy!

1 610 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

SYLWIA - awatar
SYLWIA
90
Ewelina Nikola - awatar
Ewelina Nikola
20
Anna Strypling - awatar
Anna Strypling
50
Ewa Kluczynska - awatar
Ewa Kluczynska
50
Anna Strypling - awatar
Anna Strypling
100
Mateusz Kluczyński - awatar
Mateusz Kluczyński
50
Anna Filipkowska - awatar
Anna Filipkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Żółkowska - awatar
Agnieszka Żółkowska
35
Anna Prokurat - awatar
Anna Prokurat
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij