Zbiórka Pomoc dla stada z Jagodna - zdjęcie główne

Pomoc dla stada z Jagodna

2 365 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Na Jagodnie we Wrocławiu bytuje duże stado wolno-żyjących kotów. Jeszcze nie wiemy ile liczy sztuk.

Odłowiłyśmy już 12 kotów. 

Wszystkie koty niewykastrowane i chore, na szczęście chociaż dokarmiane. Mimo to bardzo chude. Wszystkie mają koci katar i oczywiście pasożyty. Jakaś choroba skóry... sierść okropnie przerzedzona. Świerzb uszny. 

Chcemy im pomóc. Powoli odławiać, leczyć i kastrować. Jeżeli w trakcie pobytu u nas nie znajdą domów, chociażby tymczasowych będą musiały wrócić w miejsce bytowania.

Ta akcja to olbrzymi koszt. Odpchlanie, wielokrotne odrobaczania. Badania krwi pod kątek FIV/FeLV, morfologia, biochemia. Antybiotyki, środki na świerzba itp. Oczywiście karma i żwirek będą schodzić jak woda przy tylu kotach.

Każdy nowy kot to min 300-500zł w pierwszym miesiącu po przyjęciu. Jeżeli ma chore zęby i potrzebny jest zabieg stomatologiczny (a niestety większość kotów wolno-żyjącycg mabdramat w pysiu) to jest dodatkowy koszt w wysokości 800zł za zabieg. Raczej nie zamkniemy się w 5tys. 

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla tych kotów, bez Waszej pomocy nie damy rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 365 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Bulejak - awatar
Dominika Bulejak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
asia - awatar
asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij