Zbiórka Operacja i długa rehabilitacja. - zdjęcie główne

Operacja i długa rehabilitacja.

8 602 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Góźdź - awatar

Jakub Góźdź

Organizator zbiórki

Nieszczęsny trening..

Mam na imię Jakub, pochodzę z Radomia. Mam 20 lat, jestem na 2. roku studiów o kierunku wychowania fizycznego. Trenuję piłkę nożną od 11 lat, i do tej pory z treningów i meczów wychodziłem bez większego szwanku - poza złamanym palcem u stopy.

Swoją przygodę z piłką zacząłem od Radomiaka Radom w roku 2009. Tam grałem do 2012 roku, gdy przechodząc do gimnazjum mój rocznik rozpadł się i przeszedłem do Broni Radom - gdzie gram dotychczas. Tam również zacząłem swoją przygodę z piłką seniorską - w wieku 17 lat zostałem włączony do kadry pierwszego zespołu na szczeblu 3 ligi.

24 luty 2020 r. - to właśnie tego dnia, na treningu doznałem ciężkiej kontuzji kolana. Po wydarzeniu udałem się do szpitala, na drugi dzień miałem zrobiony rezonans - wyniki mnie podłamały, ponieważ wynik rezonansu uznałem za ''wyrok'' - zerwanie więzadeł krzyżowych, naderwanie więzadła pobocznego i pęknięcie łąkotki. Od lekarza dowiedziałem się, że bez operacji, czyli rekonstrucji kolana dalsze kontynuowanie gry w piłkę będzie niemożliwe, ponieważ każdy nieostrożny ruch może doprowadzić do ponownego ogromnego bólu wiążącego się z zerwaniem więzadeł. Dowiedziałem się również, co było dla mnie kolejnym ogromnym ciosem, że powrót do piłki wiąże się z długą i bolesną rehabilitacją. Przewidywany powrót do piłki po kosztownej i długiej rekonwalescencji to ''przy dobrych wiatrach'' 7 miesięcy (to prawie cały sezon).  Koszt całego procesu - począwszy od operacji po rehabilitację jest bardzo duży - stąd mój post na stronie pomagam.pl

Jeśli Pan/Pani mogłaby mnie wspomóc jakąkolwiek kwotą - na pewno ona doprowadzi mnie do uzyskania kwoty która umożliwi mi przeprowadzenie operacji i rehabilitacji a w konsekwencji powrotu do piłki - o czym bardzo marzę.

Z pozdrowieniami,

Jakub.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
8 602 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Góźdź - awatar

Jakub Góźdź

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 169

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Sosnowski - awatar
Mariusz Sosnowski
20
Piotr Kominek - awatar
Piotr Kominek
50
Bartlomiej - awatar
Bartlomiej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Łukasz - awatar
Łukasz
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij