Zbiórka Pokrycie kosztów operacji Jamajk - miniaturka zdjęcia

Pokrycie kosztów operacji Jamajk

Do Fundacji Mam Pomysł zgłosiła się mieszkanka Bielawy, która przyjęła do swojego domu suczkę, którą zaniedbywali jej poprzedni właściciele, nie sprawowali właściwej opieki, doprowadzili do złego stanu zdrowia...

Jamajka, bo tak sunia ma na imię, trafiła do domu mieszkanki Bielawy z ogromnym guzem, zmianami nowotworowymi listwy. Poprzedni właściciele zbagatelizowali problem i dopuścili do takiego zaniedbania. Osobie empatycznej nie mogło to zostać obojętne, więc zabrała psiaka do siebie. To nie pierwsza taka historia z udziałem tej pani, gdyż jakiś czas temu przyjęła do siebie inną sunię, ale jej historia była identyczna. Zabieg pokryła z własnych środków jako osoba prywatna.

Jamajka jednak, jako kolejny trudny przypadek w tak niedługim czasie, to zbyt duże wyzwanie dla opiekunki. Poprosiła nas o pomoc... 

Chcemy zostawić razem przyjaciół - człowiek ocalił to zwierzę przez życiem pełnym bólu i cierpienia, więc dlaczego ich nie wspierać? Determinacja właścicielki Jamajki jest ogromna, ale jej sytuacja obecnie nie pozwala spłacić długu w lecznicy w wysokości 430 zł za operację.

FMP chce wspomóc tę panią, ale nie damy rady wpłacić tej kwoty. Czy wśród naszych przyjaciół jest osoba chcąca wesprzeć zbiórkę? Razem możemy więcej! :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij