"Mam 18 lat ...." Nowa podopieczna Fundacji W Związku Z Rakiem dopiero wchodzi w dorosłe życie a musi się zmagać ze straszną chorobą jaką jest nowotwór. Jeśli jej nie pomożemy może umrzeć ! Przeczytajcie jej historie i pomóżcie. Apelujemy o pomoc dla Jessicki !!:( Całe życie jeszcze przed nią !
"Mam 18 lat ,na nowotwór zachorowałam w wieku 17,a było to tak...... Pewnego dnia poszłam do łazienki o tak przejrzeć się w lustrze i z lewej strony zauważyłam " Jakąś kulkę" od razu zwróciłam na to uwagę i zastanawiałam się co to może być,na początku myślałam, że to jakiś guzek czy coś w tym stylu i że samo zejdzie dopiero, gdy przebadał mnie lekarz dowiedziałam się,że te " kulki" - bo tak je nazywaliśmy to węzły chłonne.
Wyszłam z łazienki i powiadomiłam rodzinę, jednak nikogo to nie zainteresowało i z tego względu do szpitala trafiłam dopiero w marcu.
Byłam jeszcze wtedy nielatą,więc na oddział dziecięcy " Było Super " dobrze wspominam ten pobyt ..Przyjechałam do kliniki, lekarz po przebadaniu od razu stwierdził,że muszę pozostać na oddziale i też tak zrobiłam . Już w pierwszy dzień miałam robione wstępne badania , na drugi dzień biopsja największego węzła ,kolejne dni również badania i tak prawie codziennie .
Nadszedł ten dzień -wyniki z operacji. Jasna diagnoza chłoniak Hodgkina - nowotwór złośliwy układu limfatycznego inaczej chłonnego z przerzutami na szpik kostny w zaawansowanym stadium .Przeszłam już leczenie chemią,ale mój organizm jest już tak wycieńczony,że chemia to mnie może jedynie zabić !
Jedyna forma pomocy dla mnie to Immunoterapia , leczenie jest kosztowne,a mnie i moją rodzinę niestety nie stać , dlatego zwracam się z prośbą o Pomoc do Was! - do ludzi o dobrym sercu ,bo jedynie dzięki Wam mogę przeżyć .

Proszę o pomoc "

Z tą chorobą czasami nie ma czasu. Jessica jest takim przykładem. Apelujemy o wsparcie dla tej młodziutkiej dziewczyny. Razem wielką mamy moc i to własnie RAZEM możemy wiele zdziałać. 


Aktualności

  • Fundacja W związku z Rakiem - awatar

    Fundacja W związku z Rakiem

    20.06.18
    20.06.18

    Dziękujemy za wsparcie :)

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Aga Z - awatar
100
Aga Z
Rafał Popowski - awatar
20
Rafał Popowski
Zaneta Stachowska - awatar
20
Zaneta Stachowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
wychowawca - awatar
5
wychowawca
Bartek - awatar
21
Bartek
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Daria Krause - awatar
30
Daria Krause
Anonimowy Darczyńca - awatar
8
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij