Zbiórka Piesek Dio potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Piesek Dio potrzebuje pomocy

830 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Soszka - awatar

Patrycja Soszka

Organizator zbiórki

Nazywam się Patrycja. Zbieram pieniądze na operację mojego psa, który uległ wypadkowi z udziałem samochodu. Wiem, że to moja wina za niedopilnowanie pieska, ale kierowca nawet nie zatrzymał się żeby udzielić pomocy czy komukolwiek powiedzieć. Znalazłam psa w rowie wyjącego z bólu. Jego życiu nie zagraża śmierć ale kalectwo. Obecnie znajduje się w psim szpitalu wet4pet w Warszawie na Grenadierów. Dio jest dla nas wszystkich jak członek rodziny. Śpi z nami, je, bawi się. Jak był mniejszy to kąpał się nawet z moją pięcioletnią siostrą. Nie mam jeszcze dokumentacji medycznej ze szpitala, bo to wszystko stało się wczoraj. Mam jedynie zdjęcie z kliniki zaraz po zdarzeniu, które mogę wysłać na maila w ramach potwierdzenia. Oraz paragon z wczorajszej wizyty w szpitalu. 

Mój e-mail to [email protected] 

Koszt samej operacji to 4500zl. Dodatkowe leczenie i to co nie uda się uzbierać pokryjemy z pożyczonych pieniędzy. Mojemu psu zostanie amputowany bardzo głęboko ogon, musi mieć rekonstrukcje biodra, gdzie sam koszt materiałów to 1800zl. Błagam o pomoc. Nie jestem osobą która wyrzuci go jak zabawkę, która się popsuła. Nie uspię go, po to żeby wydać pieniądze na pierdoły.  Chcę żeby znowu witał mnie z wielką radością nawet jeżeli nie będzie już machał ogonkiem. Pomóżcie mi uratować przyjaciela, członka rodziny! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
830 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Soszka - awatar

Patrycja Soszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anna - awatar
Anna
10
Kamila - awatar
Kamila
20
Marcin Kęczkowski - awatar
Marcin Kęczkowski
47
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra WILCZ - awatar
Aleksandra WILCZ
20
Ola Niuk - awatar
Ola Niuk
50
JAKUB KOT - awatar
JAKUB KOT
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
100
Wioleta Nycz - awatar
Wioleta Nycz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij