Zbiórka Na Wlasny Program Kulinarny - zdjęcie główne

Na Wlasny Program Kulinarny

2 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Sikora - awatar

Robert Sikora

Organizator zbiórki

Cześć Jestem Robert. Swoja przygode gastronomiczną zaczęłam ponad 12 lat temu. Gastronomia to Ciężki kawałek chleba, są w nim wzloty jak i też upadki. Aby się rozwijać zaczęłam przeglądać Stare książki z Zapomnianymi Przepisami które zawsze troszkę podkrecalem aby nadać nietuzinkowy Smak jak i Też oprawę podania. W pewnym Momemncie Swojego Życia zaczęłam oglądać programy kulinarne które są w jakiś sposób inspirujące. Pomyślałem Czemu zwykły chłopak A zarazem Kucharz nie mógłby stworzyć programu telewizyjnego z nutą szaleństwa,  ciekawostek i przekazywania swojej wiedzy z Charyzmą Energi i Uśmiechu Dla Ludzi. Dlatego Wstawiłem Tu Swoje Marzenie które tak naprawdę jest Bardzo Ciężko zrealizować gdyż większości Programy kulinarne są podstawione ludźmi z Polecenia Czy też z Nazwiska znanego. Ale walczę O to Marzenie i Pcham z Całych Sił do Przodu aby je Zrealizować i Pokazac Światu że Marzenia są Po to Aby je Spełniać. Mam nadzieję że wspomożecie Mnie i Uda się To Zrealizować z Waszą Pomocą. Gdyby jednak nie udało się  bo biorę to pod uwagę będę sam Nagrywał filmy w plenerach,  opowiadał wam o tym co zostało Zapomniane i Przekazywał Wam Moją Pasję poprzez Gotowanie i Spotkania z ludźmi którzy mają Swoje Wyroby Własne poczynając od Wędlin ,  Miodów i Serów. Nazwa Programu który udało by się Zrealizować była by Zapomniane Smaki Polski. Więc Trzymajcie Kciuki i Jak Możecie Wspierajcie z Góry Serdecznie Wam Wszystkim Dziękuję za Każdy Grosz. Do Usłyszenia i Dziękuję Wam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Sikora - awatar

  Robert Sikora

  15.08.2019
  15.08.2019

  Dziękuję Wszystkim Wam za Każdy Grosz. Mam nadzieję Że Uda się Zrealizować Projekt Dzięki Wam.

  Zdjęcie aktualizacji 35 805

2 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Sikora - awatar

Robert Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij