Zbiórka Na Wlasny Program Kulinarny - miniaturka zdjęcia

Na Wlasny Program Kulinarny

Zbiórka Na Wlasny Program Kulinarny - zdjęcie główne

Na Wlasny Program Kulinarny

2 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Robert Sikora - awatar

Robert Sikora

Organizator zbiórki

Cześć Jestem Robert. Swoja przygode gastronomiczną zaczęłam ponad 12 lat temu. Gastronomia to Ciężki kawałek chleba, są w nim wzloty jak i też upadki. Aby się rozwijać zaczęłam przeglądać Stare książki z Zapomnianymi Przepisami które zawsze troszkę podkrecalem aby nadać nietuzinkowy Smak jak i Też oprawę podania. W pewnym Momemncie Swojego Życia zaczęłam oglądać programy kulinarne które są w jakiś sposób inspirujące. Pomyślałem Czemu zwykły chłopak A zarazem Kucharz nie mógłby stworzyć programu telewizyjnego z nutą szaleństwa,  ciekawostek i przekazywania swojej wiedzy z Charyzmą Energi i Uśmiechu Dla Ludzi. Dlatego Wstawiłem Tu Swoje Marzenie które tak naprawdę jest Bardzo Ciężko zrealizować gdyż większości Programy kulinarne są podstawione ludźmi z Polecenia Czy też z Nazwiska znanego. Ale walczę O to Marzenie i Pcham z Całych Sił do Przodu aby je Zrealizować i Pokazac Światu że Marzenia są Po to Aby je Spełniać. Mam nadzieję że wspomożecie Mnie i Uda się To Zrealizować z Waszą Pomocą. Gdyby jednak nie udało się  bo biorę to pod uwagę będę sam Nagrywał filmy w plenerach,  opowiadał wam o tym co zostało Zapomniane i Przekazywał Wam Moją Pasję poprzez Gotowanie i Spotkania z ludźmi którzy mają Swoje Wyroby Własne poczynając od Wędlin ,  Miodów i Serów. Nazwa Programu który udało by się Zrealizować była by Zapomniane Smaki Polski. Więc Trzymajcie Kciuki i Jak Możecie Wspierajcie z Góry Serdecznie Wam Wszystkim Dziękuję za Każdy Grosz. Do Usłyszenia i Dziękuję Wam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Sikora - awatar

  Robert Sikora

  15.08.19
  15.08.19

  Dziękuję Wszystkim Wam za Każdy Grosz. Mam nadzieję Że Uda się Zrealizować Projekt Dzięki Wam.

  Zdjęcie aktualizacji 35 805

2 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Robert Sikora - awatar

Robert Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij