Zarówno Laura jak i Bojka zostały zabrane z okropnych Radys i uratowane przed śmiercią. Przywiązana do drzewa Laura wraz ze szczeniakami został przewieziona do schroniska, gdzie zaraziła się nosówką. Jak najszybciej wyciągnęliśmy stamtąd suczkę i jej dzieci, ale niestety wycieńczona ciążą Laura jest bardzo słaba...

Trafiła do lecznicy gdzie przebywa pod stałą opieką weterynarza. Jej dzieciaczki miały więcej szczęścia, mimo że test wyszedł pozytywny nie mają żadnych objawów o trafiły już do swoich nowych, stałych domków. Laura cały czas zmaga się z chorobą i boimy się, że zaczyna przegrywać...

Potrzebuje dalszego leczenia i dalszego pobytu w lecznicy, konieczne są także kolejne dawki surowicy, niestety wszystko to kosztuje...nie udźwigniemy sami ciężaru tak wysokich faktur. Dlatego w imieniu swoim i Laury błagamy o pomoc ! 

Bojka również została zabrana z Radys, gdzie przebywała od września tego roku. Ma około 4 miesiące i niestety choroba również i ją zaatakowała. Test na nosówkę wyszedł pozytywny, sunia zmaga się z kaszlem, wymiotami, załatwia się z krwią...potrzebuje stałej opieki weterynaryjnej...konieczna najprawdopodniej będzie także surowica, koszty będą ogromne i w połączeniu z Laurą sami nie damy sobie rady.

Bardzo prosimy o wsparcie każdą złotówką !! 

Wpłaty - 16

Ewa Romanów - awatar
50
Ewa Romanów
EWA z Krakowa - awatar
10
EWA z Krakowa
monika - awatar
30
monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Joanna Zygadło - awatar
50
Joanna Zygadło
Aneta Mlotkowska - awatar
50
Aneta Mlotkowska
Magdalena Reiss - awatar
20
Magdalena Reiss
Magdalena - awatar
10
Magdalena
Kasia - awatar
50
Kasia
Monica - awatar
10
Monica

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.