Zbiórka Schorowany Julian prosi o grosik - miniaturka zdjęcia

Schorowany Julian prosi o grosik

Julian to nasz najstarszy kocurek. Niedawno skończył 22 lata. Niestety ten 22 rok życia, niezbyt dobrze się dla niego zaczął. Julian zaczął chorować. Ma spore problemy z nerkami. Nie poddajemy się i walczymy, bo przecież Juluś do tej pory cieszył się dość dobra kondycją.

Juluś nim do nas trafił, wiódł żywot kota bezdomnego. Zamieszkiwał na jednej z cieszyńskich ulic, gdzie był dokarmiany przez panią Marię. Po śmierci Pani  Marii wraz z całym stadem zamieszkał w Przystani Ocalenie. Okazało się, że to kotek stworzony do dzielenia życia z człowiekiem. Jest miziastym, przytulastym kocurkiem, który zawsze domaga się pieszczot. Niestety słabe samopoczucie to zmieniło. Jest w trakcie leczenia. Z nerkami nie ma żartów, szczególnie u zwierząt w tak zaawansowanym wieku.. ale nie tracimy nadziei. Julek też się nie poddaje. Z całego serca prosimy Was o trzymanie kciuków za naszego staruszka.

Jak wiecie na naszym utrzymaniu jest ponad 500 zwierząt i ostatnio jest  dość ciężko. Ta jesień pełna jest chorób, niedyspozycji… większość czasu spędzamy w lecznicach i klinikach. Przybywa faktur za leczenie kolejnych zwierząt… i szczerze mówiąc jesteśmy przerażeni kolejną fakturą.

Julek prosi o grosik na leczenie, o złotówkę, dwa złote, ogonek z konta. Każda najmniejsza wpłata będzie ogromną pomocą.

Wybierz kwotę

Wpłaty - 9

Monika Brz - awatar
20
Monika Brz
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Izaa - awatar
20
Izaa
Antonina Ożgo - awatar
20
Antonina Ożgo
Asia L - awatar
20
Asia L
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Michał koper - awatar
20
Michał koper
Kaja - awatar
20
Kaja
Jadwinia - awatar
50
Jadwinia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.