Zbiórka Pilna operacja łapy Juliana - zdjęcie główne

Pilna operacja łapy Juliana

1 715 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Julian, to dorosły pies w typie owczarka po smutnych przejściach. Jego stan wskazuje na długotrwałą bezdomność. Julian trafił do lecznicy w Lublinie w celu leczenia chorej skóry. Mieszkał tam dwa miesiące, bo nikt go nie chciał.

Porzucony, smutny i do tego okazało się, że ma chorą łapę na której zrobiła się narośl i jątrząca się rana.

Ponieważ Julian przebywał w Lublinie jego leczenie było dla nas kłopotliwe.Pies został przewieziony do Warszawy i przebywa w szpitalu.

Julian musi mieć pilnie wykonaną operację łapy. trzeba stwierdzić czy narośl jest 

skutkiem urazu, oczyścić kość i opatrzyć zakażenie rany.


Im szybciej wykonamy operację, tym prędzej Julian bedzie mógł opuścić szpital -co w jego stanie psychiczym jest równie ważne.

Sprawa pilna -operacja może odbyć się nawet jutro, ale musimy zebrać fundusze.

Niestety jest to problem dla Fundacji do której ostatnio trafiają bardzo chore i powypadkowe zwierzęta.

Ogromna prośba o pomoc dla Juliana -nie ma czasu do stracenia -ma szansę na dom!

Aktualności


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  12.03.17
  12.03.17

  Julian już po operacji czyszczenia łapy. Mamy nadzieję, że raz na zawsze rozwiąże się problem rany, która od dłuższego czasu nie goiła się. Wciąż prosimy o pomoc w uregulowaniu faktur za jego leczenie, całkowity koszt ratowania życia Juliana to 2500 zł, z czego 1300 zł to koszt ostatniej operacji

  Zdjęcie aktualności 3 537

Komentarze


 • E i D - awatar

  E i D

  18.03.17
  18.03.17

  powolutku do przodu Julek! <3

 • Daniel Lis - awatar

  Daniel Lis

  09.03.17
  09.03.17

  😆

 • andrew - awatar

  andrew

  08.03.17
  08.03.17

  powodzenia :)

 • Mska - awatar

  Mska

  08.03.17
  08.03.17

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.17
  08.03.17

1 715 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
E i D - awatar
E i D
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Katarzyna - awatar
Kasia Katarzyna
10
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij