Zbiórka Pilna operacja łapy Juliana - zdjęcie główne

Pilna operacja łapy Juliana

1 715 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Julian, to dorosły pies w typie owczarka po smutnych przejściach. Jego stan wskazuje na długotrwałą bezdomność. Julian trafił do lecznicy w Lublinie w celu leczenia chorej skóry. Mieszkał tam dwa miesiące, bo nikt go nie chciał.

Porzucony, smutny i do tego okazało się, że ma chorą łapę na której zrobiła się narośl i jątrząca się rana.

Ponieważ Julian przebywał w Lublinie jego leczenie było dla nas kłopotliwe.Pies został przewieziony do Warszawy i przebywa w szpitalu.

Julian musi mieć pilnie wykonaną operację łapy. trzeba stwierdzić czy narośl jest 

skutkiem urazu, oczyścić kość i opatrzyć zakażenie rany.


Im szybciej wykonamy operację, tym prędzej Julian bedzie mógł opuścić szpital -co w jego stanie psychiczym jest równie ważne.

Sprawa pilna -operacja może odbyć się nawet jutro, ale musimy zebrać fundusze.

Niestety jest to problem dla Fundacji do której ostatnio trafiają bardzo chore i powypadkowe zwierzęta.

Ogromna prośba o pomoc dla Juliana -nie ma czasu do stracenia -ma szansę na dom!

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  12.03.17
  12.03.17

  Julian już po operacji czyszczenia łapy. Mamy nadzieję, że raz na zawsze rozwiąże się problem rany, która od dłuższego czasu nie goiła się. Wciąż prosimy o pomoc w uregulowaniu faktur za jego leczenie, całkowity koszt ratowania życia Juliana to 2500 zł, z czego 1300 zł to koszt ostatniej operacji

  Zdjęcie aktualizacji 3 537

Komentarze


 • E i D - awatar

  E i D

  18.03.17
  18.03.17

  powolutku do przodu Julek! <3

 • Daniel Lis - awatar

  Daniel Lis

  09.03.17
  09.03.17

  😆

 • andrew - awatar

  andrew

  08.03.17
  08.03.17

  powodzenia :)

 • Mska - awatar

  Mska

  08.03.17
  08.03.17

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.17
  08.03.17

1 715 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
E i D - awatar
E i D
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Katarzyna - awatar
Kasia Katarzyna
10
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka Pe - awatar
Agnieszka Pe
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij