Pomóż mi w miarę godnie żyć!

owner

Karolina Gałka

Organizator zbiórki

Zbiórka

Mam na imię Karolina, mam 25 lat. Jestem najmłodsza z czworga rodzeństwa. Od wielu lat choruję na wielopostaciowe zaburzenia osobowości , które co jakiś czas przechodzą w inną formę mojej choroby. Najtrudniejsze są zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, które zaskakują mnie swoją mocą i nie mam nad nimi władzy. Od wielu lat diagnostyka i leczenie w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu, w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Oddział Psychiatryczny w Dubiu, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii - Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży  w Warszawie, w Szpitalu Psychiatrycznym w Miliczu. Leczenie jest bardzo trudne i kończy się innym rozpoznaniem ( zaburzenia osobowościowe Borderline, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne mieszane (F42.2),choroba afektywna dwubiegunowa(CHAD), depresja). 

Trudność leczenia wynika z tego, że mam wielopostaciowe zaburzenia. Jestem pod stałą opieką psychiatry i uczęszczam na terapię psychologiczną. 

Kocham życie, kocham zwierzęta. Lubię pomagać innym- czasami wręcz nadmiernie.  Jestem osobą skromną-nie mieszczę się w ramach tego zwariowanego świata. Lubię też opiekować się moją niepełnosprawną Siostrą - która choruje na wrodzoną wadę serca i Zespół Downa. Mimo moich usilnych starań nie ma dla mnie miejsca w tzw. normalnym życiu. Jest to niezwykle bolesne. W okresie ostatnich 4 lat miałam nasilenie choroby : nasilenie choroby przejawiające się  fazą maniakalną prowadzącą do zniesienia możliwości logicznego rozumowania, a przede wszystkim przewidywania konsekwencji podejmowanych decyzji,co zaskutkowało  podpisywaniem umów kredytowych i innych długów. 

Jestem niewypłacalna, żyję w dużym lęku i niepokoju. Rodzice nie są ludżmi młodymi, nie są w stanie spłacać moich długów. Ta sytuacja potęguje zaburzenia kompulsywne- bardzo potrzebuję bliskości mojej rodziny, ale nie mogę z nimi mieszkać , ponieważ moje poczucie winy wtedy jeszcze bardziej wzrasta i nasilają mi się objawy. 

Zbieram na moje bieżące potrzeby ( prywatna opieka psychiatryczna, rehabilitacja społeczna). Najważniejsze jest dla mnie bezpieczne miejsce,tzn. mieszkanie. Choćby częściowa spłata moich zadłużeń. Moim marzeniem jest terapia z delfinami. 

 Wasza pomoc oznacza dla mnie ŻYCIE . 

Za każdy grosz będę bardzo wdzięczna !!!

owner

Karolina Gałka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Karolina Gałka
  4
  Karolina Gałka
 • Avatar Grażyna Maria Jasińska
  10
  Grażyna Maria Jasińska
 • Avatar Mi Li
  2
  Mi Li
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę