Zbiórka Karina walczy z guzem mózgu. - miniaturka zdjęcia

Karina walczy z guzem mózgu.

Zbiórka Karina walczy z guzem mózgu. - zdjęcie główne

Karina walczy z guzem mózgu.

10 714 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Wojnar - awatar

Agnieszka Wojnar

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! 

W 2016 roku zdiagnozowano u mojej 12 letniej córki Kariny nowotór mózgu,z przerzutem do kanału kręgowego.Przeszła 2 operacje(głowy i kanału kręgowego).Guza  mózgu nie dało się w całości usunąć,natomiast drugie ognisko usunięto pomyślnie. W wyniku operacji IV komory mózgu pojawiło się podwójne widzenie, które utrzymuje się do chwili obecnej.Patrzenie na świat podwójnym obrazem bardzo utrudnia jej życie.Gdy wydawało się,że najgorsze za nami okazało się, że guz ponownie zaczyna rosnąć.Od stycznia tego roku rozpoczęła chemioterapię, po której pojawiły się silne powikłania. Wykonano kolejny rezonans, który niestety wykazał ponowny wzrost guza o 2mm. Potrzebna kolejna operacja, której termin wyznaczono na 16 kwietnia. Karina obecnie ma 15 lat,jest bardzo dzielna w walce z tą  chorobą.Nawet złe samopoczucie,utrata włosów nie zniechęca jej do walki.Wierzymy,że Dobry  Bóg wysłucha naszych modlitw,a wspaniali  ludzie, którzy nas otaczają pomogą nam w tych ciężkich chwilach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Wojnar - awatar

  Agnieszka Wojnar

  21.08.19
  21.08.19

  Witajcie. Karina,która w kwietniu ponownie była operowana dość szybko doszła do siebie,aby można było rozpocząć kolejny etap-rehabilitacja.I tak więc na początku sierpnia była na 2-tygodniowym,specjalistycznym turnusie rehabilitacyjnym.Codzienna,ciężka praca z terapeutami już przynosi pierwsze efekty.Jednakże jeszcze dużo pracy przed nią aby odzyskać to co zabrała jej choroba.A zabrała zbyt wiele.Zabrała taniec,który tak kocha,jazdę na rowerze i rolkach i co najcenniejsze radość bycia nastolatką.Przywróć jej nadzieję na powrót do zdrowia.Twój gest może zapewnić Karinie normalne funkcjonowanie.Dziękujemy wszystkim za wsparcie a my walczymy dalej i się nie poddajemy.

  Zdjęcie aktualizacji 36 069

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.20
  17.01.20

  Wpłacone.Życzę siły i powrotu do zdrowia piękna dziewczynko 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.19
  06.12.19

  Dużo zdrówka słoneczko!

 • Andrzej Bielecki - awatar

  Andrzej Bielecki

  29.08.19
  29.08.19

  Jezu Ty się tym Zajmij

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.19
  09.05.19

  Trzymajcie się.

 • Dorotka Litwin - awatar

  Dorotka Litwin

  22.04.19
  22.04.19

  Trzymam kciuki. Pozdrawiam

10 714 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Wojnar - awatar

Agnieszka Wojnar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 183

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Werka - awatar
Werka
20
Majka Gwizdała - awatar
Majka Gwizdała
50
Amelia - awatar
Amelia
100
Maciej - awatar
Maciej
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Artur F - awatar
Artur F
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij