Zbiórka projekt kalendarza lotniczego - miniaturka zdjęcia

projekt kalendarza lotniczego

Olga Kovář - awatar

Olga Kovář

Organizator zbiórki

Hej! Jestem Olga, ale mówcie mi Olcik! :) Odkąd pamiętam wyróżniałam się z tłumu.  Uwielbiam militaria, historię i rekonstrukcję! Kocham być między ludźmi!

Zawsze byłam barwna i próbowałam pokazywać swoje oblicze. Chciałabym żeby mój rozwój artystyczny poszedł w stronę cosplayu, charakteryzacji i rekonstrukcji. Jestem fanką historii, alternatywnych stylów mody i wszystkiego co ma artystyczne odbicie w rzeczywistości. 

Każde wsparcie od fanów jest dla mnie bardzo ważne. Każda złotówka w jakiś sposób przybliża mi moje marzenie, pozwala się rozwinąć. JEDNAK NIE JEST TO MÓJ CEL TEJ ZBIÓRKI. Chciałabym stworzyć sylwetki pilotek - mundury i zrobić zdjęcia.

Poprzez przekrój lat i różnorodności mundurów, dostosowanie pór roku i funkcji jakie zostały pełnione - szerząc historię i bohaterów narodowych. Realizacją będzie kalendarz który mógłby trafić w celu pomocy osobom poszkodowanym, żołnierzom i weteranom, a także osobom zaangażowanym w świat asg które potrzebują pieniędzy na rehabilitację ( to między innymi). Do tej pory stworzyłam sylwetki kobiet pilotów z okresu 2 wojny jednak była to totalna improwizacja - ładna, jednak odbiegająca od historii improwizacja.

Będąc w fundacji poznałam wiele dzieci chorych - zdrowych które gdzieś tam mają w swojej główce stworzenie sylwetki pilota, większość są to chłopcu, zakochani w lotnictwie i historii mali bohaterowie. Poprzez stworzenie również "męskich" mundurów i odtworzenie sylwetek męskich - chłopięcych bohaterów chcę zaangażować podopiecznych fundacji mam marzenie! To dla mnie bardzo istotny aspekt - nie chcę działać tylko sama...

Mam wspaniałych znajomych wprawdzie garstkę ale wiem, że mogę na nich polegać zawsze i wszędzie! Moja najlepsza przyjaciółka jest fotografem! To bardzo ułatwia rozwój projektu bo zrobi dla mnie wszystko i chętnie bezinteresownie pomoże!

Dlaczego zależy mi na odtwarzaniu sylwetek samemu? Jest wiele grup i organizacji? Zawsze chciałam połączyć coś pożytecznego z przyjemnym! Chcę zrobić to jak najlepiej potrafię. Sama umiem dobrze szyć choć potrzebuję pomocy ekspertów...mam swoich przy sobie! Moja wiedza pozwala na podjęcie tego tematu. Pasja zachęca do wystartowania z tym wielkim wyzwaniem, chęć bycia pionierką i kreatorką czegoś co bardzo mnie cieszy! Koszty zdecydowanie przewyższają mój budżet a bardzo zależy mi z na wystartowaniu ;)

Dzięki pomocy innych osób w 2017 roku udało mi się zreazliowac kalendarz wspomagający weteranów z 2 wojny! Nie był on realizowany w Polsce jednak udało się zrealizować projekt w stopniu zadawalającym :) 

Bardzo proszę w pomocy zrealizowania mojego marzenia, jak i zapewne prośby innych. To dla mnie bardzo ważne, jako osoby, artystki i dziewczyny która jest bardzo mocno zakorzeniona w świecie rekonstrukcji i historii! :) Po projekcie mundury trafią  do muzeów lotniczych w całej polsce bedąc częścią stałej wystawy i projektu! To część kwoty od której można zacząć, początkowo planuję w całości zrobić 3 pary mundurów. 

Doceniajcieteż marzenia nie tylko zdrowych osób, wiem że pewnie teraz myślisz co tutaj robię? Sama wspieram wiele zbiórek dzieci i osób  potrzebujących pomocy realnie. Pomoc zwraca się z nawiązką teraz proszę o to was...pomagajmy na nowo.


Wybierz kwotę

Olga Kovář - awatar

Olga Kovář

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.