Zbiórka Kalka i Kopia - zdjęcie główne

Kalka i Kopia

440 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mają pół roczku i fizycznie są niemal kopiami samych siebie  Dopiero je poznajemy, a one dopiero zaczynają swoją drogę w dorosłe życie. Przed nimi odrobaczenia, szczepienia i testy na choroby wirusowe, przed nimi też zabiegi kastracji i czipowanie. A potem... szukanie najlepszych domków na świecie. Wierzymy, że z taką urodą żadna z panienek nie będzie miała z tym najmniejszego problemu. Kotki są ze sobą bardzo zżyte, idealny byłby więc dla nich wspólny dom - o tym jednak będziemy myśleć za jakiś czas. Teraz najważniejsza jest profilaktyka, bardzo więc prosimy Was o pomoc w pokryciu jej kosztów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

    KOTYlion z miłości do kotów

    20.01.2023
    20.01.2023

    Dziewczynki maja troszkę pod górkę 🙁 Bez komplikacji przeszły zabiegi sterylizacji, jednak ostatnie infekcje mocno nadszarpnęły ich samopoczucie i nasz budżet 🙁 Katar powoli przechodzi, jednak kotki wciąż są osowiałe i konieczna jest dokładniejsza diagnostyka ( USG i echo serca ) Mamy nadzieję, że nic niepokojącego z tych badań nie wyjdzie, ale musimy sprawdzić czy są już całkowicie zdrowe i mogą zacząć szukać własnych domków stałych. Gorąco prosimy o wsparcie na badania i diagnostykę ❤

440 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Kiara Vel Chiara - awatar
Kiara Vel Chiara
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25
AneRog - awatar
AneRog
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AnRo - awatar
AnRo
50
Katarzyna Gaca - awatar
Katarzyna Gaca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuza - awatar
Zuza
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij