Zbiórka Film o życiu Józefa Kałuży - miniaturka zdjęcia

Film o życiu Józefa Kałuży Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Film o życiu Józefa Kałuży - zdjęcie główne

Film o życiu Józefa Kałuży

8 312 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy lat 20. ubiegłego wieku, mistrz Polski rozgrywek w 1921 roku i król strzelców tamtego sezonu, reprezentant Krakowa i Polski, olimpijczyk z Paryża w 1924, kapitan związkowy PZPN, pod którego wodzą polska drużyna zajęła w 1936 roku czwarte miejsce na igrzyskach olimpijskich w Berlinie, a w 1938 po raz pierwszy w historii awansowała na mistrzostwa świata - po prostu Józef Kałuża.

Życie sportowe i prywatne tego człowieka zasługuje na film, dlatego też naszym celem jest upamiętnienie tego sportowca w formie krótkometrażowej produkcji. Nadzór merytoryczny nad jego produkcją, prócz członków naszego Stowarzyszenia, pełnić będą były rzecznik Cracovii i autor książki o tym klubie - Tomasz Gawędzki - a także znakomity dokumentalista polskiego futbolu, autor serii "Zanim powstała liga" - Paweł Gaszyński.

W filmie przedstawione zostanie życie Kałuży - to znane szerzej, wszak należy przedstawić rzetelną biografię popualrnego sportowca, jak i historie dotąd nieznane, poznane przez naszych partnerów "z pierwszej ręki", przy archiwizowaniu i zbieraniu danych.

Środki zebrane w ramach niniejszej zrzutki przeznaczone zostaną m.in. na wynajem sprzętu audio-wideo czy licencje niezbędne do produkcji takiego filmu. Montaż filmu Stowarzyszenie zrealizuje we własnym zakresie.

W ramach podziękowań za wsparcie, osoby które wpłacą środki na produkcję filmu otrzymają możliwość obejrzenia filmu na platformie YouTube przed jego oficjalną premierą.

Nasze poprzednie realizacje znajdziecie tutaj:


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA - awatar

  STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA

  26.12.2021
  26.12.2021

  Dziękujemy Wam za wsparcie. Kończymy zbiórkę, ponieważ osiągnęliśmy nasz cel. Teraz czas na zabranie się do pracy! Będziemy Was informować na bieżąco o postępach!

Komentarze


 • cristoo - awatar

  cristoo

  11.12.2021
  11.12.2021

  Józef Kałuża. Legenda wiecznie żywa. Cracovia Pany.

  • STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA - awatar

   STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA - Organizator zbiórki

   11.12.2021
   11.12.2021

   Otóż to ;-)

 • Miko1906 - awatar

  Miko1906

  08.12.2021
  08.12.2021

  W jedności siła!

  • STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA - awatar

   STOWARZYSZENIE SPORTOWA KULTURA - Organizator zbiórki

   08.12.2021
   08.12.2021

   Dziękujemy!

8 312 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 91

Wito1906 - awatar
Wito1906
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Stawiarski - awatar
Maciej Stawiarski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
PanDuzePe - awatar
PanDuzePe
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Uluśka - awatar
Uluśka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij