Zbiórka Gwiazdkowe prezenty dla Fauny - miniaturka zdjęcia

Gwiazdkowe prezenty dla Fauny

Gdy ją zabierałyśmy od handlarza, nie spodziewałyśmy się że ta niepozorna klacz, zmieni nasze życie. Nadi od pierwszego dnia nie opuszczała kilkunastoletniej Madzi a Madzi bardzo się to podobało. Dziś są najcudowniejszymi przyjaciółkami, Nadi słucha tylko Madzi a Madzia jej rżenie rozpoznaje już na kilometr :)

Nadi to koń wykupiony przez nas z tuczarni gdzie czekała na ubój :( Na szczęście wypatrzyłyśmy ją tam i jako ostatniego konia z tej tuczarni i zabrałyśmy do naszej stajni.

Jest niezwykle wdzięczna, piękna i bardzo, bardzo inteligentna :) Uwielbia szaleństwa, łąka to jej żywioł, w końcu po tylu latach niewolnictwa - jest wolna!

Nadi to jedna z 7 naszych koni uratowanych przez nas przed katem, piszę tylko o niej bo musiałabym tutaj książkę napisać ;)

Ale do rzeczy. Nie przelewa się niestety u nas. Poza końmi mamy też prawie 40 psiaków, przy czym 60-70% to zwierzaki nieadopcyjne. Nie ukrywam że jest nam ciężko, każda z nas pracuje, ma dom, rodziny ale jakoś wiążemy koniec z końcem. Na wszystko brakuje bo przecież trzeba napełnić tyle brzuszków i zasadniczo wszystkie darowizny przeznaczone są na leczenie i pokarm dla koni. 

Marzą nam się nowe kantary (dla Nadi z futerkiem w kolorze czerwonym) i dla reszty naszych pieszczochów. Cena takiego kantara, solidnie uszytego, to koszty rzędu 200 zł i tutaj zwracam się do Was z prośbą o pomoc na zakup prezentów gwiazdkowych dla naszych koni.

Nawet jeśli uzbieramy na jeden to też będzie bardzo dużo.

Pamiętaj, nie pomagasz nam, pomagasz zwierzętom <3

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij