Zbiórka Na karmę dla 12 bezdomniaków - miniaturka zdjęcia

Na karmę dla 12 bezdomniaków

Zbiórka Na karmę dla 12 bezdomniaków - zdjęcie główne

Na karmę dla 12 bezdomniaków

200 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zbiórka ta została założona na zakup suchej karmy dla dwunastu kotów wolno żyjących, bytujących i codziennie dokarmianych na poznańskim Grunwaldzie i Jeżycach. Koty są przeze mnie dokarmiane już od około 3 lat, są wysterylizowane i cieszą się dobrym zdrowiem. Migotka, Młody, Gacek, Ździrka, Zezol, Krówka i Łaciaty, trzy szaraki i dwa czarne kocurki w podeszłym wieku. Od dawna zbieram dla nich karmę poprzez moją stronę internetową, z lepszym lub gorszym skutkiem. Zdarzają się osoby, które chciałyby pomóc, ale nie wiedzą jaką karmę kupić, gdzie dostarczyć. Czasami zdarzają się sytuacje gdzie karma czeka, a ja nie mam jej jak odebrać itp. Dlatego pomysł na tą zbiórkę. Kwota 400zl to koszt miesięcznego wyżywienia samą suchą karmą. Staram się nie karmić ich karmą marketową, kiedy tylko mogę zamawiam karmę Smilla która jest powiedzmy z takiej średniej półki jeśli chodzi o skład. Miesięcznie te dwa stada zjadają około 50 kg karmy suchej plus puszki. Koszt 10kg karmy to niecałe 80zl. Bardzo proszę o wsparcie mojej zbiórki, kotom pozwoli to zachować masę (masa musi się zgadzać) a mi pozwoli na chwilę przestać się zamartwiac. Nie ma nic gorszego niż świadomość tego, że codziennie czeka na mnie 12 głodnych kocich brzuchów, a ja nie mam dla nich nic. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja Piszcz - awatar
Patrycja Piszcz
30
Jagoda Necel - awatar
Jagoda Necel
35
Jagoda Necel - awatar
Jagoda Necel
45
Agnieszka Kegel - awatar
Agnieszka Kegel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij