Zbiórka Karma, leki, sterylizacja - zdjęcie główne

Karma, leki, sterylizacja

220 zł z 520 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Martyna Sobieraj - awatar

Martyna Sobieraj

Organizator zbiórki

Od lat jako wolontariusze Grupy Podaj Łapę Fundacji Siedem Życzeń walczymy z bezdomnością zwierząt. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu udało się odmienić los wielu zwierząt. W ostatnim tygodniu na klatkę łapkę została złapana kotka z ul. Partyzanta w Wąbrzeźnie koszt sterylizacji wynosi: 150 zł. Ponad to pod Naszą opieką znajdują się bezdomne koty z ul. Gen. Hallera z Wąbrzeźna dla których zakupujemy karmę oraz w miarę Naszych mozliwości finansowych poddajemy sterylizacji. Koszt zakupu  dwóch paczek karmy po 15 kg to 240 zł. 5 dni tego z ul. Wolności został zabrany chory młody kocurek, który wymaga leczenia kociego kataru oraz wymaga szczepienia i kastracji, kwota brakująca to 130 zł. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówke. Serdecznie Dziękujemy ! <3 

Trikotka z ul. Partyzanta w Wąbrzeźnie pilnie poszukuje domu oraz zbiera środki na sterylizację

Łatek z ul. Wolności w Wąbrzeźnie zbiera środki na leczenie oraz kastrację.

Bezdomne koty z ul. Gen. Hallera w Wąbrzeźnie zbierają środki na karmę. 

Aktualności


 • Martyna Sobieraj - awatar

  Martyna Sobieraj

  02.05.18
  02.05.18

  Przyjaciele ! Dzięki Waszemu wsparciu udało się do jej pory wysterylizować bezdomną kotę Trikotkę z ul. Partyzanta w Wąbrzeźnie za co z całego serca DZIĘKUJEMY !!! udało się tylko dzięki WAM! Nadal prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia i kastracji kotka znalezionego na ulicy Wolności w Wąbrzeźnie oraz środków na zakup karmy dla bezdomnych kotów z ul. Gen. Hallera w Wąbrzeźnie. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy grosik!

  Zdjęcie aktualności 14 657

220 zł z 520 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Martyna Sobieraj - awatar

Martyna Sobieraj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stella Stawicka - awatar
Stella Stawicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Justyna - awatar
Justyna
10
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij