Zbiórka Zbiórka na zakup instrumentów - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na zakup instrumentów

Karol Nowak - awatar

Karol Nowak

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Karol Nowak. Mam 22 lata i moją pasją jest muzyka, którą zaszczepił we mnie mój tata. Był by pewnie dumny że jego pasja, którą było granie w zespole jest również moją i chcę iść dalej w tym kierunku.

Pasja przerodziła się w marzenie bycia profesjonalnym muzykiem grającym występy. Na obecną chwilę tworzę muzykę na komputerze stacjonarnym  oraz małym keyboardzie. 

Zbieram kwotę potrzebną na zakup profesjonalnych instrumentów muzycznych oraz lepszy komputer do pracy (laptop).

Podaje link do strony z moją muzyką https://soundcloud.com/stealthsynthofficialtrack

Na początku ten sprzęt był w pełni wystarczający biorąc pod uwagę to że dopiero uczyłem się produkcji muzycznej jednak po trzech latach potrzebuję czegoś bardziej profesjonalnego co pozwoli mi na dalszą naukę. Miałem również już propozycję koncertowania z grupą muzyków grających ten sam gatunek co ja. Byłem w siódmym niebie "Ktoś docenił moją pracę i zaprasza mnie do współpracy !!! " Niestety..... Mój sprzęt nie jest wystarczający by grać koncerty. Najbardziej potrzebny jest laptop. Podróż ze stacjonarnym komputerem jest uciążliwa i niewygodna. Jest on poza tym już za stary by sprostać moim wymaganiom oraz programu, który używam to tworzenia. 

Zbieram również na keyboard M-AUDIO Oxygen  IV pozwalający mi na więcej możliwości pracy w domu i na sceniegitarę elektryczną oraz urządzenie zwane samplerem AKAI LPD 8 PAD KONTROLER

Musiałem odłożyć marzenia na bok. Koszt komputera oraz instrumentów przewyższa moje możliwości finansowe. Pracuję w fundacji zbierając datki na leczenie małych dzieci. Wynagrodzenie starcza tylko na życie. Odkładam w miarę możliwości pieniądze na remont domu. Jest to stare mieszkanie wymagające niestety generalnego wyremontowania (koszt powyżej 50 000 tyś zł). Jest to również tak samo wielkie marzenie jak występy lecz zbyt kosztowne by w pełni je spełnić.......  Moja praca nauczyła mnie że warto pomagać innym bo dobro zawsze do nas wraca tak więc zwracam się do was o spełnienie choćby tego marzenia. 

Wybierz kwotę

Karol Nowak - awatar

Karol Nowak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij