Zbiórka Projekt naukowy Kaukaska Mozaika - miniaturka zdjęcia

Projekt naukowy Kaukaska Mozaika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Projekt naukowy Kaukaska Mozaika - zdjęcie główne

Projekt naukowy Kaukaska Mozaika

101 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Wojtaczka - awatar

Agnieszka Wojtaczka

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,


Jesteśmy ośmioosobową grupą młodych i ambitnych studentów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Na początku września bieżącego roku wyruszamy na Kaukaz w ramach projektu ,,Kaukaska Mozaika” organizowanego przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Studentów naszego Uniwersytetu. (http://mkn.ur.krakow.pl/)

Przez miesiąc brać będziemy udział w badaniach naukowych w zakresie tematycznym ściśle związanym z kierunkami naszych studiów. Studenci Wydziału Leśnego będą badali wpływ panujących tam warunków na zróżnicowanie szaty roślinnej. Wydział Rolniczo-Ekonomiczny zajmie się unikatowymi właściwościami gleb wulkanicznych na zboczach góry Elbrus, natomiast studentka Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt zinwentaryzuje gatunki ptaków drapieżnych występujących na tym terenie.

Udział w projekcie pozwoli nam rozwijać nasze przyrodnicze zainteresowania, a wyniki badań służyć będą szerszemu gronu studentów, gdyż zostaną po powrocie do kraju opracowane i przedstawione na Sesji Kół Naukowych oraz na Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Leśnictwa.

Wyjazd stanowi także niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktu i współpracy z adeptami kierunków przyrodniczych z uczelni w Jakucku, którzy wraz z nami będą prowadzić badania.

Również Państwo możecie włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę. Zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości dofinansowania naszego przedsięwzięcia. Dla nas jako studentów liczy się każda pomoc.


O naszym przedsięwzięciu będzie można przeczytać w prasie i zobaczyć krótką relację w intrenecie.


W realizację tego pracochłonnego projektu wkładamy własne siły, zdobytą na Uczelni wiedzę i środki, lecz ze względu na spodziewany dość wysoki koszt biletów lotniczych, kolejowych oraz utrzymania na terenie Rosji (ok. 4.000 PLN) gorąco liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że dla Was będzie to wspaniała promocja i reklama.


W zamian możemy zaoferować:

Certyfikat z podziękowaniem

Wpis na naszą stronę internetową (nazwisko/logo)

Polecanie usług firmy i promowanie Państwa działalności

Oficjalne podziękowanie wygłoszone w trakcie Sesji Kół Naukowych lub Konferencji Studentów Leśnictwa

Możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych na terytorium Rosji (kolportaż na terenie Moskwy i Kaukazu)

Informację w mediach lokalnych i branżowych


Otrzymane dotacje przeznaczymy na:

Bilety lotnicze do i z Moskwy

Transport kolejowy na terytorium Rosji

Koszty związane z wyżywieniem i wynajęciem pól namiotowych

Bilety wstępu

Zakup koszulek i upominków okolicznościowych dla studentów z Jakucka


Wpłacone pieniądze trafią na specjalne subkonto wydzielone w koncie Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. 


Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw

i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń.


                                                          Z wyrazami szacunku

           Członkowie Międzywydziałowego

             Koła Naukowego Studentów UR

                                     w Krakowie


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Wojtaczka - awatar

Agnieszka Wojtaczka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maria Ślepaczuk - awatar
Maria Ślepaczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij