Zbiórka Na badania i zabieg Kazika - miniaturka zdjęcia

Na badania i zabieg Kazika

Zbiórka Na badania i zabieg Kazika - zdjęcie główne

Na badania i zabieg Kazika

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Kazimierz - kot, prawdopodobnie wolno żyjący ( nie udało się mimo starań odnaleźć własciciela ) który spędził na ogrodzie sąsiada 3 dni płacząc i chowając się przed człowiekiem. Kiedy udało się go namierzyć, od razu został zabezpieczony i zabrany do wet.

Na wstępie od razu leki na koci katar, leki przeciwzapalne, przecibólowe. Został odrobaczony, odpchlony. Pani Dr największą uwagę zwróciła jednak na Jego uszy... Podejrzenie nowotworu płaskonabłonkowego. U białych kotów nowotwór bardzo częsty, z racji na brak odporności na promienie słoneczne. Nowotwór ten czesto atakuje uszy, nos... Uszy Kazimierza są nieco zdeformowane,  jedno jakby rozwarstwione na końcu, szorstkie w dotyku. Zmiany niby niewielkie, niby niewidoczne dla kociego "laika", ale Pani Dr mówi, że widziała już mniejsze, które okazały się zmianami rakowymi. 

Zaleceniem wet jest badanie histopatologiczne - koszt ok 180zł. Jeśli przypuszczenie się potwierdzi, potrzebny bedzie zabieg amputacji uszu Kazika - koszt ok 200zł. Leczenie kociego kataru ( Kazik jeździ co dwa dni na zastrzyki) to około 100zł. Wg Pani Dr wszystko to jest niezbędne, żeby móc ze spokojnym sumieniem Kazika wypuścić zdrowego na wolność, lub jeśli się uda, znaleźć mu kochający dom.  Wypuszczenie Go z podejrzeniem nowotworu byłoby sadyzmem. Kazik jest niczyj, ale zasługuje na pomoc jak każda żywa istota. Z każdej wydanej na Kazia złotówki oczywiście się rozliczę i okażę paragony. Dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Losy Kazimierza i innych kotów, którymi się opiekuję można śledzić na stronie https://www.facebook.com/karmadlabezdomniaka/ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
420
Kiwi & Genowefa - awatar
Kiwi & Genowefa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Piszcz - awatar
Patrycja Piszcz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij