Zbiórka Na badania i zabieg Kazika - miniaturka zdjęcia

Na badania i zabieg Kazika

Zbiórka Na badania i zabieg Kazika - zdjęcie główne

Na badania i zabieg Kazika

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Kazimierz - kot, prawdopodobnie wolno żyjący ( nie udało się mimo starań odnaleźć własciciela ) który spędził na ogrodzie sąsiada 3 dni płacząc i chowając się przed człowiekiem. Kiedy udało się go namierzyć, od razu został zabezpieczony i zabrany do wet.

Na wstępie od razu leki na koci katar, leki przeciwzapalne, przecibólowe. Został odrobaczony, odpchlony. Pani Dr największą uwagę zwróciła jednak na Jego uszy... Podejrzenie nowotworu płaskonabłonkowego. U białych kotów nowotwór bardzo częsty, z racji na brak odporności na promienie słoneczne. Nowotwór ten czesto atakuje uszy, nos... Uszy Kazimierza są nieco zdeformowane,  jedno jakby rozwarstwione na końcu, szorstkie w dotyku. Zmiany niby niewielkie, niby niewidoczne dla kociego "laika", ale Pani Dr mówi, że widziała już mniejsze, które okazały się zmianami rakowymi. 

Zaleceniem wet jest badanie histopatologiczne - koszt ok 180zł. Jeśli przypuszczenie się potwierdzi, potrzebny bedzie zabieg amputacji uszu Kazika - koszt ok 200zł. Leczenie kociego kataru ( Kazik jeździ co dwa dni na zastrzyki) to około 100zł. Wg Pani Dr wszystko to jest niezbędne, żeby móc ze spokojnym sumieniem Kazika wypuścić zdrowego na wolność, lub jeśli się uda, znaleźć mu kochający dom.  Wypuszczenie Go z podejrzeniem nowotworu byłoby sadyzmem. Kazik jest niczyj, ale zasługuje na pomoc jak każda żywa istota. Z każdej wydanej na Kazia złotówki oczywiście się rozliczę i okażę paragony. Dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Losy Kazimierza i innych kotów, którymi się opiekuję można śledzić na stronie https://www.facebook.com/karmadlabezdomniaka/ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
420
Kiwi & Genowefa - awatar
Kiwi & Genowefa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Piszcz - awatar
Patrycja Piszcz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij