Zbiórka Na badania i zabieg Kazika - miniaturka zdjęcia

Na badania i zabieg Kazika

Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Kazimierz - kot, prawdopodobnie wolno żyjący ( nie udało się mimo starań odnaleźć własciciela ) który spędził na ogrodzie sąsiada 3 dni płacząc i chowając się przed człowiekiem. Kiedy udało się go namierzyć, od razu został zabezpieczony i zabrany do wet.

Na wstępie od razu leki na koci katar, leki przeciwzapalne, przecibólowe. Został odrobaczony, odpchlony. Pani Dr największą uwagę zwróciła jednak na Jego uszy... Podejrzenie nowotworu płaskonabłonkowego. U białych kotów nowotwór bardzo częsty, z racji na brak odporności na promienie słoneczne. Nowotwór ten czesto atakuje uszy, nos... Uszy Kazimierza są nieco zdeformowane,  jedno jakby rozwarstwione na końcu, szorstkie w dotyku. Zmiany niby niewielkie, niby niewidoczne dla kociego "laika", ale Pani Dr mówi, że widziała już mniejsze, które okazały się zmianami rakowymi. 

Zaleceniem wet jest badanie histopatologiczne - koszt ok 180zł. Jeśli przypuszczenie się potwierdzi, potrzebny bedzie zabieg amputacji uszu Kazika - koszt ok 200zł. Leczenie kociego kataru ( Kazik jeździ co dwa dni na zastrzyki) to około 100zł. Wg Pani Dr wszystko to jest niezbędne, żeby móc ze spokojnym sumieniem Kazika wypuścić zdrowego na wolność, lub jeśli się uda, znaleźć mu kochający dom.  Wypuszczenie Go z podejrzeniem nowotworu byłoby sadyzmem. Kazik jest niczyj, ale zasługuje na pomoc jak każda żywa istota. Z każdej wydanej na Kazia złotówki oczywiście się rozliczę i okażę paragony. Dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Losy Kazimierza i innych kotów, którymi się opiekuję można śledzić na stronie https://www.facebook.com/karmadlabezdomniaka/ 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Kasia Szczepaniak - awatar

Kasia Szczepaniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
420
Anonimowy Darczyńca
Kiwi & Genowefa - awatar
50
Kiwi & Genowefa
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Patrycja Piszcz - awatar
20
Patrycja Piszcz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij