Zbiórka Rehabilitacje i wózek SM - zdjęcie główne

Rehabilitacje i wózek SM

811 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Giełda - awatar

Anna Giełda

Organizator zbiórki

Witam  wszystkich . Od kilku lat choruję na Stwardnienie Rozsiane ( SM ) to jedna z częstych nieuleczalnych chorób neurologicznych . Choroba doprowadza mnie do niepełnosprawności . Mam juz lewostronny niedowład który utrudnia chodzenie oraz normalne funkcjonowanie , wspomagam się o kulach, pojawiła się spastyczność miesni szczególnie w lewej stronie .Mam już uszkodzony rdzeń kręgowy przez chorobę, który może doprowadzić do pełnej niepełnosprawności i  posadzenia mnie na wózek inwalidzki .  Rehabilitacje które w przypadku mojej choroby sa kosztowne, a nie stać mnie na nie ,pomogą dłużej utrzymać mi sprawność . Środki zebrane przeznaczone będą na rehabilitacje oraz pomocny sprzęt (wózek inwalidzki). 

Za okazaną pomoc  bardzo dziękuję. 

Anna Giełda


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Giełda - awatar

  Anna Giełda

  07.08.2020
  07.08.2020

  Dziekuje osobom ktore wsparly mnie finansowo . Udalo sie kupic rower stacjonarny do rehabilitacji oraz kule inwalidzkie . Pomoc jest potrzebna na dalsze rehabilitacje . Bardzo dziekuje za wplaty oraz udostepnianie. Wspierajcie i udostepniajcie moja zbiorke. Odezwe sie w kolejnych wsparciach co udalo mi sie zrealizowac ponownie.

  Zdjęcie aktualizacji 53 556

811 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Giełda - awatar

Anna Giełda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Lukasz - awatar
Lukasz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50
Żaneta Ropińska - awatar
Żaneta Ropińska
20
Tatiana Matuszak - awatar
Tatiana Matuszak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Pestka - awatar
Paweł Pestka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij